Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja
Á, személyesen, bajon laksz nem?
msn?
eregyr1@hotmail.com
kéne beszélgetni! hogy érlek utol?
Ja ez tegnap én voltam, csak barátomtól:-)))
Most veszem észre:-)
JA és gratula! Friss olaj, gyertyák cserélve.
Ne szedd szét! 15 fog elől. Az exem
Szia Norbeee!

Én is utcán használtam a pályaidomot. Ez úgy van kialakítva, hogy előre és hátra is lehet lámpát szerelni. Az elsőm hozzá szintén eladó, a hátsó az nekem is kell, de kb 8000ért kapsz újat bele!
Amim még van az sportkormány, kotmánytelo konzol, telo az nincs, de ahogy néztem ált a telokat magukban árulják. Erre a mocira meg kimondottan ajánlott, még utcára is! Van még egy bukógombám a lengőkar tengelyére. Sztem ha kicsit is érdekel bmi gyere el nézd meg, az még nem kötelez, de legalább látod miről van szó!
Megértelek ,én 10hónap alatt tettem bele 10ezret,még álmomban is mentem
Olyan 3 hete van meg a gép és már több mint 2000 km ment bele:-)))
Imádom:-)
Ja és milyen apróságok lennének? Mert valószínűleg első tárcsá(k)ra szükségem lenne. Kicsit üt valamilyek, majd azt is leszedem azt bemérem, hogy melyik üt.
Köszönöm a gyors válaszokat , olaj van benne, természetesen az volt az első amit néztem. Mindegy hétvégén úgyis lecserélem az olajat+szűrőt mert hát most vettem, illene. Ha már itt tartunk nincs valakinek Mobil olajjal tapasztalata? A bolti ár 70%-ért tudnék szerezni. A pályaidom lehet érdekelne, már nézelődtem is, láttam a hírdetésedet is, csak én használnám közúton is, és attól függetlenül, hogy jó árban sikerült hozzájutnom a motorhoz nem sok pénzem maradt. De ha lessz valami konkrét majd szólok.
Az jónak tűnik , az enyémet most cserélem 15/50 - 520-ra.
Köszi ép most küldted!
mail ment!
Szerintem nálam jó helyen kobogtatsz! Milyen néven?
Ja, r6cluba regeltem de nem kaptam jelszót 1-2 hete. Ráadásul fent vagyok a tag listán.
Szerintetek?
Meg néztem ?/50 az elsőt lusta voltam szétszedni.
Rakjál bele Castrol Actevo GP 20W50-es olajat, azt nem zabálja be.....mert gondolom azért villog fel néha a visszajelző, mivel kevés benne az olaj. Feltöltve fel volt gondolom korábban és megette. Nekem ezt a szolgálati xj 600 csinálta egy Ering képzés után....kapott rendesen, cserébe evett egy kis olajat. Kigyullad és elaludt....kellett rá tölteni, ajánlom neked is mielőtt nagyobb baj lesz.
ja, ha érdekel van hozzá pályaidomom eladó, meg egy két apróság!
Szia Norbeee! Grat a géphez! Szerintem kevés a olaj, nézted? akkor szokott ilyet csinálni!
Közös pályázás úgy szokott lenni, hogy nyíltnapon találkozunk, és ott ki ki a csoportjában de a tapasztalatokat megbeszéljük, és osztjuk az észt de rendesen!
Szóval ha van kedved te is csatlakozhatsz kicsinyke társaságunkhoz kint a ringen, és segítünk ha tudunk! Bár mostanában kisebb a forgalom, de reggelj be az r6klub.hu-ra mint klubtag, és figyeld a forumot!
Sziasztok! Na én is bejelentkeznék, mint új r6 tulaj. Egy 2001-es lett a gép . Rögtön kérdeznék is, szóval már egy párszor előfordult,hogy kigyulladt az olajnyomás visszajelző ledje ami baromira idegesít. És amikor elkezdek lassítani akkor álltalában ki is alszik. Nyugtassatok meg, hogy csak a led szarakszik.
Még egy kérdés: közös r6-os/klubbos hringes pályázás szokott lenni? Szívesen tanulnék a tapasztaltabbaktól.
Üdv:norbi
15/48-as lánckerekekkel, óra szerint 293-294km/h (260 lehet valósan) 6. tiltáson
Nem gyári de meg számolom hány fogas
Na látom jó a téma