Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No problem, peace
lehet fáradt vagyok de az is lehet hogy hülye de komolyan mondom nem vágom mi bajod van namind1. jóéjt
Te még sokra viszed, nagyon ügyes vagy
Széria áttétellel (16/48), óra szerint 275-280-at tud a tiéd.
felhasználónév: SziláR6d
életkor: 33
körzetem (lakhely): Tata
jelenlegi motorom: r6 /2003/
így lettem motoros: Egy romettel kezdtem, utána simson brutál volt, 250mz ezt mindig a sógortól csortam. De most 10 év kihagyás után vettem 1 r6-ot ez ööörület :-)
Nem érted. "Hány éves a kapitány?"
adatlap,mester,adatlap
hány éves aki vezeti?
Köszi a választ, gyors volt
motorrevübe mérték radarral 248km/h akkor az óra 270fölött járkált
mi a végsebessége az r6-nak?
Aha. A termignonit eladtam 2 hét alatt Egyszer nekem is lesz Haga replika araim ...
nem a haga sapka.
yoshira ertettem
Sziasztok!

Talán valakit érdekelhet (idomok és hűtő)

http://www.kepesmotor.hu/idom/...
http://www.kepesmotor.
hu/motor...

Még valami. Asszem a novemberi MR-ben volt egy teszt az új r6-ról. Azt nem tudja valaki belinkelni, vagy valahogy eljuttatni nekem?
De utána milyen rövid lesz a nyár!
A múltkor még talán úgy írtam, ha minden igaz, na ez mára minden igaz lett.:) Magyarán 5-6 nap, és nálam lesz a kicsike. Nagyon várom már, fél évtizedes gixxer korszak zárul le ezzel.
Először biztos fura lesz, mint ahogy teljesen más volt csak ráülni is. Jah, korábban kérdezték a színt, végül a piros-fehér mellett döntöttem.

Naggyon-naggyon hosszú hét lesz ez...
Mit sikerült eladni 6 hónap alatt? Haga sapka
az 1ik 2hot var hogy megkapja a masik 6 honapot hogy eladja ,ez mar igy van rendjen
Épp lefele dolgozom, de ezt azért egy jó erős átlagnak veszem! A versenysúly az sajna még lejebb van! De dolgozom rajta!
Kicsit elhíztunk, nem?
84 körül! Rugót most nem tudok cserélni, de szerintem nem is kell, csak hangolgatni kellene!
Április elején megpróbálok lemenni, már amúgy is rég jártam a pancsin.
az első az április elsején van aztán április 30.
hány kiló vagy? csak hogy az miatt érezheted puhának? (lehet rugócsere kéne?) vagy én vagyok ekkora balfék?:)
Hát nem tudom, nekem már utcán puhának tűnik! Csak annyi csavar van, hogy nem nagyon merek hozzányúlni! Pedig muszáj lesz!
pancsin mikor van az első nyíltnap, Az most mennyi is?

k..-va jó:) már várom, hogy halljam. Jól nézki!