Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, hogy az, de asszem nekünk le kellett venni a hűtőt...
Üdv!

2005-ös R1-esnél a gyertyacserénél tényleg ki kell venni a blokkot, vagy ez csak hülyeség?
Minden eladó....
Szia!

Az a szőnyeg nem eladó véletlenül
Vázboritás (karbon) 04-06
Sérült lámpa 2003 20 pénz
Biztos van szerintem. Holnap megnézem Neked.
Mostmár tudod! Te ott a sok alkatrészeid közt, nincs véletlen hozzá egy balos kormánycsutkád? A2000-től nem olyan.
Akkor sorry. Pedig biztos voltam benne ,hogy 98-99 180-al szerelték gyárilag....
Az 6.0
Ühhöm, most pislantottam bele a service manual-ba és ott azt írta!De mingyá kimegek megnézem az enyémen......
98 ereggyen?
De 6" és 190 a gyári gumma
Szerintem a 98-99 5ésfelesesguriga, az övének már 190-es a gyári gumimérete.... szerintem....
Amugy mi a szitu?
ugyanaz a felni mint ami van neki most a gepen, miert ne lene jo ?
viheted, 20-3244495, nem serült, es meg a gummi elgurul egy kicsit, a szelei jok, a közepe kise kopot de meg elmegy
Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek 99-eshez gyári sérülésmentes rendszámtáblatartó konzolja? :)
miért nem?
A Te vasadba nem jó az a felni...
13.000ft a hátsó felniért?
Hibátlan, karcmentes ereggymszerek eladóak...
70/6321-829
Sziasztok!
Egy ötletre illetve tanácsra lenne szükségem!
2001-es R1 motoromon a hűtőn két gomba található! Az egyik a hőfokot méri a másik pedig a ventillátort kapcsolja.A tegnapi járatásomkor arra lettem figyelmes hogy mikor felmelegszik a motor 96 C˙fokra akkor szépen be kapcsol a ventillátor viszont mikor vissza hül vártam h kikapcsoljon de semmi. A motor hűtőfok kijelző már 55 re lehült akkor is megy a vantillátor. Tönkre ment a hőgombám? Állítólag ebben egy folyadék van ami kapcsol, elvileg? Van esetleg ilyen gombátok ami jó is olcsón eladó? Vagy más ötlet?
Nem kell mindent elhinni amit írnak.gőz ? Minek az oda? Bár volt karbis 99esem jössz nem produkált 30e km nel sem
kösz ezeknél is fen áll a felgőzösödés a karbiban?
04-06 oshoz sportleömlőt tud valaki?