Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon is! Ez egy úri fórum!
B...meg télleg! A tükör!

Néha elmegyek pályára, visszaszerelni meg nagy meló! Egyébként amikor volt, akkor is mindig hátranéztem szóval nem hiányzik egy cseppet sem. Na jó, hiányzik amikor nincs mire akasztani a bukót!
Szerintem a klímának a kondenzvíz elvezetése...
Van itt még más is,aki viszont olyat hoz amilyet akarsz,....újat.
Jó áron.Amcsiból
Csak az előbb elfelejtettem.
Sorry

Hivd fel ha gondolod.
Bármit tud
Akra,Yoshi,TRB,...mindent

Alex
sziasztok! r1 hasidom eladó olcsón.Ha valakit érdekel szóljon
Köszönöm Chriss!
Már csörgök is a Józsira.
Sziasztok! Esetleg nincs valakinek eladó kipufogója 2004-es R1-hez? Persze nem gyárira gondolok! Az van nekem is. Sajna "lecsúsztam" egy akra párról,külföldi munkám miatt. Ha esetleg tud valaki,dobjon már egy mailt. Köszönöm!
Nem igazam van?
Én ha belépek valahová,igy szoktam kezdeni:

Sziasztok!
Ebben igazad van,biztonságosabb.
Te Nándi.
Hol van a vissz.pill tükröd?
ebbol a kis tömlöből elkezdett folyni valami sok és furcsa folyadék mintha viz és olaj keverék lenne....mutattam is valakinek aki allitolag ért hozzá...válasz ki ment a hengerfej pakolás....igaz ez? vagy mi lehet az? valaki magyarazza már el kérem...
"Ááá,az északi oldal felől soha nem jön át a vihar!" Mondta tegnap a jólképzett pincér Siófokon... Szerintetek!?
Gondolom ez az, amit senki nem fog megadni (yamaha / color rite), mert ha a keverő is a hunyó, akkor is az ő presztízsük lenne oda, mellékesen anyagilag sem érdekeltek (1 l color rite festék úgy egy 50-es hufban)
Amúgy a color rite oldalán is fent ez a yamaha kód, nomeg, hogy melyik utcai/terep típusok jöttek ki ezzel.
link

A kikeverésről annyit még, hogy egy autóalkatrészt megkívánt a rozsda, így cserélve lett és természetesen a cseredarab színét a fényező nem az újkori, hanem a jelenkori színéhez kevertette és elég jól sikerült. Ezért én ezt céloznám, ill. mivel 100k körülre saccolta a full fényezést olyan színhatással, ami nézőpont függvénye, én inkább fújatnám telibe egyedi színekkel, akkor nem lehet még árnyalatnyi színeltérés. No, mindegy, az én tudományom itt a színkód felleléséig terjedt. Sok sikert!
es a rezeptet a kodhoz azt hol lehet talalni?
ha teszek bele okkert,zöldet lilat,feketet,feheret,atlatszo lakkfelet,esetleg kis barnat akkor kek lessz?
es a zöldböl 3 gramm vagy 30 gramm?
Indexhez honnan lehet csatlakozót beszerezni?
Nem találok szavakat!
Még a végén átfestetem pirosra!
Ami színt Nándinak írtam ugyanaz a liláskék szerintem, mint amit keresel. Jobbról: 1. oszlop colorite, 2. oszlop yamaha színkód. Ha már lúd, ott a piros és a szürke kiadás is..
...nya gyors tempóban haladsz akkor
Szinte új állapotú hátsó fékbetét. Kopás nem mérhető rajta... 8.000 Ft