Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvan az idom , és már fönn is van. Festésre vár.
Muszáj fölzárkózni a konkurenciához!
köszönöm szépen!
helo...ebay rol vettem usa-bol kuldtek le...50 euro korul szalitassal...ja es a windscreen windshield-al 1ütt...
szia! hol vetted azt az irridiumos első lámpa védőt? vagy nem adod el? segitségedet előre is köszönöm!
300V 4T FActory Line 10W40 .... vaki aki hasznal iet ...meg van elegedve?elony hatrany? valami mas ami jobb?
2003 as 28 ezer km (racing program) 300v factory line mehet bele? (sok jo barat ezt is mond azt is.....de aki ert hozza az nincs a kornyeken..... )
...sejtettem, h motor tuning van...megvan már a pályaidom?
Na majd benézek,úgyis gumit szeretnék vásárolni!Hali!
Meguntam a fórumozást amúgy is építem a motort !
Be vagyok fordulva az időtől, ezért rommá szedtem az R1-et.
Ejjjj Szikra báttyó!Elveszett ember!Mi a pálya?
Az ülés alatt!
Egy kérdés:
Hol van az R1 -ben az index relé?
Nappal gondolom nem nagyon látni különbséget, este meg nem baj, ha látnak
Hali.
Nem mert szerintem'MONDOM SZERINTEM'olyan bucsus.
Ez az én véleményem
De jó választás korrekt az ember.
Fényvisszaverős?
Én is Ajkáról rendelem...
Piros színü csak a garázsban sötét van,és nem adja vissza az eredeti szinét.
Ajkán vettem a kettő kerékre YAMAHA felirattal összesen 2900ft-ért.
2005-ös, de már lefújták kékre, és az ülés alatt nem volt semmilyen matrica, a fényező azt mondta, hogy már törve volt, mert gittes volt az idom :(
Tegnap én is vártam a további hozzászólásokat...
Rendeltem felnicsíkot 2500, egyedi felirat 800/ kerék, mondom belefér, erre jön a válasz a 2500 is csak egy kerék

Úgyhogy lehet mondott valamit Szikra
Ébresztő uraim! Mi van itt? Mindenki elhúzott valahova, csak nekem nem szólt senki!?
Kösszépen!
(tervbe vettem egy kisebb módosítást a párnázáson, viszont ehhez elképzelhető, hogy új kárpit is kell: a gyári tankra csúszós téma nem tetszik, sőt, volt, hogy csillagokat is látni véltem miatta)
Akkor pontosan mikori a géped, de egyébként lenni kellene egy kódnak az ülés alatt!?
Ja,..elégedettség:
Hibátlan!
A mintát Te szabod meg,...megbeszélitek,hogy mi az elképzelésed,mi legyen belehimezve és hová.Gábor megcsinálja.

Szerintem"erősebb"mint a gyári,bár azzal sem volt baj,soha senkinek.
Csak át lett húzatva.
18.000HUF volt az áthúzás,+ a posta,oda vissza 4000HUF.
http://www.somotokarpit.hu/

Ő csinálta