Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia!

ne haragudj de nem!3motor jöhet szóba!
r1, gsx-r1000 05'-, cbr1000rr

gsxr drága, cbr 1000rr is drága, r1 elérhető, ezért ragaszkodom hozzá, amugy 3éve csak erre vágyom ugyhogy sajnálom de nekem ő a favorit:)
azért köszönöm, boldog karácsonyt
Ha nem ragszkodsz feltétlen az R1-hez, van egy nagyon megkimélt YZF1000R Thunderace-m. Árban is beleférnénk
Háát sajna nem 8k az ára!
Hivj fel esetleg ha érdekel! 30/268-2018
szia!

plusz pontot adtál az izlésemnek...mondhatni igy ahogy van ezt képzeltem el magamnak:)gondolom nem is 8k az ára!?
Nézd meg az enyémet! :) Ha érdekel eladom!
Hi!

Ha komolyan érdekel R1, akkor tudok egy 2004-est (rn-12) baszott olcsón.
Adósság (lejárt) fejében van egy kollégámnál és szeretné inkább a pénzét.
A motort teljesen fel van készítve pályázásra, de gumicsere aztán irány az utca...
(persze erről is állíthatjuk, hogy mindig csak kávézó előtt állt meg nem ment egykeréken, de ilyen R1 NINCS)
Ha kell elérhetőség vagy kérdeznél, akkor dobj egy mailt a nandor@ketszeri.hu-ra
3:22?
hello!
Egy pár adat érdekelne a motorról! Hol található, mikori,km,műszaki stb. Vagy fennt van valamelyik oldalon? Előre is köszi.

Üdv.
1 milla. Garantáltan sérülésmentes!
Szia.
Én is mentem 1000000 km-ert mire vettem R1-et.
A képes motoron lévő kék 2003-as R1-et 'ár nélkül' ismerem mert elég sürüen lehetett látni az utakon.SZÉP.Ismerem a gazdáját.
A pirosat én is megnéztem Pakson szép-szép de jól áll neki a távolság.
A plexinél és a fejidomnál törés, sok kilóméter.
Ennyit tudam segíteni.
Szia!

Engem az a félköríves kivitel érdekelne.Hol tudnám beszerezni és mennyibe kerülne.

Kellemes ünnepeket minden forumozónak:)
Láttam élőben szerintem strapabíró és nagyon jó dolog ha bővebb infó kell csak írj ismerem a tesztelőt stb
ez tényleg szép, mi az ára?
Ez esetleg
ez nem tetszik? itt vettem a fórumról, és nem zsákbamacska. Nem makulátlan, de műszakilag hibátlan és nem mondom, hogy csak túrázásra használtam a sportmotort
szevasz! én is azon töröm a fejem, hogy r1-et veszek. A bordót én is néztem, amúgy meg szintén tanácstalan vagyok. Nem jutottal el még odáig sajnos hogy egyet is megtudjak nézni. A két ünnep közé tervezem.
Sziasztok mindenki!
először is kellemes ünnepeket mindenkinek!
új vagyok itt az r1 topicban.tavaly nyár eleje óta szeretnék r1et vásárolni, ez sajnos még nem jött össze, mindig vittem a motorfutót na majd ez...odamentem és vagy egy kalap szar volt a cucc, vagy nem tudtam elhozni mert mégsem annyi hitel volt a motoron, ahogy azt a tulaj gondolta...na most körülbelül 1m forint KÖRÜLI lenne az az összeg amibe bele kellenem, hogy férjen.
3linket szeretnék kirakni és ha valaki tud róla vmi értelmeset mondani azt megköszönném.vélemények, tapasztalatok, "tipushibák" stb...köszönöm előre is

http://kepesmotor.hu/yamaha-sportmotor/p288872


http://kepesmotor.hu/yamaha-sportmotor/p289337

http:/
/www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1-3163319



az utolsó nagynagyon bejön....
köcce mégegyszer üdv.
Hu-hu bizony!
Valószínű, hogy a maradék 2 közül az egyikkel a fokozatkijelzőt programozod testhez érintve, a másikkal pedig a váltófényt, de kaptál hozzá leírást abból ki tudod okoskodni melyik mi!
Nekem azért van 4 mert a kijelző elején van 1 mikrókapcsoló amivel programozni lehet.
A műszeregység vezetékkötegére tudsz 3-at rákötni
- kapcsolt + 12v barna vezeték
- test (-) fekete-fehér
- fordulatszám jele sárga-fekete
Ezeket megtalálod ha a csatlakozóról lehúzod a gumibugyit, megcsupaszolod és ráforrasztod.

A 4. sebességmérő jelét nekem a tank alatti fehér 3 szálas csatlakozóból kellet előre vinni, csak úgy működött, a fehér-sárga vezetéket csapoltam meg.

Remélem boldogulsz vele!
Gondolom a váltóvillanó miatt van 6 szál.
Hu-hu,4 szál?

Az enyémben 6:fekete,kék,zöld,sárga,narancssárga,piros
i dont know
de kellemes ünnepeket meg buek
Brutál! Régebben nem voltak a durvább kanyarok beszivacsozva?
Én a műszeregység alá szereltem alu. lemezt és arra fogattam fel!
Igen, én kötöttem be! Estére pontosan elmesélem mit és hova kell kötnöd! Gondolom a tiédből is 4 vezeték lóg ki?