Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Manóka! Az új moccról kép?
az enyém egy trágy ama persze :D a te törött vázas szar svd aztán marha jó volt arrol se szoltál hogy hegesztve volt a váza a szerencsétlen meg megvette ....
és mielőtt megszólalsz kérdezz ..ja az ténlteg az r1 .. desokat érsz hogy belinkeled ugy hogy szét van szedve :D ja meg édesanyád hivott meg sörre is a sóstón mi? de tudod ... nem érdekel :D én nekem 3 napja nyugodott meg a lelkiismeretem mert kiderült az igazság a dolgokkal kapcsolatban és ez el is mondtam az ileltékesnek...
jéé :D hogy te mekkora állvagány vagy amugy :D miröl beszélsz te :D házhoz vittem a pénzedet amit kölcsönkértem amugy meg akkora bamba vagy hogy amit raktál ki képet az az fzr átépitve te aztán tudod ... különben meg kérdezd meg zlotát mert csak hogy tudd kiderült egy két dolog ezzel kapcsolatban és mosom kezeimet te meg ne ócsárojjál mert nagyon megfogod bánni semmi bajom nincs veled te meg szövegelsz ne tedd én se teszem
becsületes !? te ? hagyd már magad te szerencsétlen... ne nevettesd már ki magad... kölcsönkértél cigire erre arra azóta sem adtad vissza.. pár ezerről van szó amit az ember leszar de nem felejt el...

ez meg akármit mondasz egy trágya:
sajnálom aki megvette..nagy csalódás lesz neki..
Köszönöm a segitséged,megnézem azt a yamahát ,más is mondta,hogy jó.
Thx ,real mcCoy
Ja és asszem 3,2l szűrővel együtt! Sajátomba ezért mindig 3,5l teszek így egy kicsit túl van löttyintve ................nehogy baj legyen
Hy!Én a 99"-hez/bár u.a / 15/40-es ásványi Igol-t használok! A gyári könyvecske is ásványit ír, akkor elvileg nem csócsálja, meg csendesebb a blokk mint a szintetikustól 6-ezrenként cserélek,blokk nem zörömböl, enni sem nagyon eszi A yamaha olajról nemtok semmit, bár asszongyák a zisjó"
Fogalmam sincs milyen mille pályaidoma.
Sorry,tegnap már nem voltam(mondjuk most sem leszek)

Jól írta "Br" fordulatból és a sebességből határozza meg a fokozatot.

Na most Én tegnap este átvettem az enyémet, ..úgy gondoltam,hogy majd Én bekötöm de amikor megláttam,hogy 6 szál kábelt kellene szétkötni :egy megy a sebesség szenzorra,egy az ECU-hoz,stb-stb,Inkább nem,...csinálja olyan aki vágja ezt a témát.

Egy hátsó emelő kell hozzá semmi más.Ha be van kötve minden oda ahová kell,akkor van az,hogy beindítod fordulaton kell tartani 4000rmp+/-300rmp és végigjátszani mind a 6 fokozatot és egyesével"fixálni"
A motorstyling altal forgalmazott idomok itt keszulnek...ide click......

Itt kb tizezer forintal olcsobban jossz ki mivel kozvetlenul a gyartotol vasarolsz.
Melyik milyen? Hmmm van aki a Duzs Peti felere eskuszik, van aki erre, es van aki a Szlovakiaban gyartottra..
Hali mindnkinek.98as R1 be milyen olajat tegyek?Mennyi megy bele?Az a Yama vmi olaj tényleg jó?segítségetek előre is ......
palyaidom meg mindig erdekelne?!meg ha valakinek van infolya a motorstyling.hu fele idomokrol azt is megköszönnem ha megosztana velünk

chriss(mille)
mille uj palyaidomja nem tod milyen?
Megpróbáljuk!
Mondjuk beszerelni meg beállítani csecs se tudja....
Ha nem fog menni belövitek majd?
Akkor ennyi!

Már elvileg hozza a Jézuska
Moshénak van egy ilyen fokozatkijelzője eladó! Az új R1 re úgyse kell neki, mert van rajta gyári.
Majd megkérdem mennyiért adja!
Szerintem remek dolog ,tökéletessen működik nekem bevált. Ezek a visszajelzök ha jól tudom a fordulatból és a sebességből határozzák meg a fokozatot.Ha jól van telepítve akkor szerintem nem hibáznak.
De milyen elven működik ez? Te tudod a programozását?
Szia!
Nem,Én most kapom meg a hétvégén.
Csak azért tettem fel ezt a képet,hogy lássák,hogy ilyen lesz,gpcrono.

18.600HUF,ezért is vettem meg most.
MilleRR-nek régóta van ilyen fent ugyanez,nem panaszkodott rá.
Egyébként a kép az Ő motorjáról készült.

Remélem Én is hogy megbízható.
Szia! Te próbáltad már ezt a kütyüt? Már ha a te mocidról készült a fotó.
gpcrono