Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

további kellemes ünnepeket:D
Sanyaaa megvolt a gurulósdi :-) Balatonival mivan? Az csak kitologatja az udvarra ejnye Gabi
09'12-25 Polgárdi 8,5 fok.Itt egy kicsit hűvösebb van de,én is kitoltam a mocit.Megmutattam neki a decemberi napsütést:)
2009-12-25, Kaposvár 16 fok és napsütés. Én bizony kitoltam az R1-et a garázsból, még ha csak egy rövid körre is
Szia!

Mivel nem te vagy az első gazdája a vasnak, lehetne a kezdő lépés egy futóműállítás. Másodiknak új, jó minőségű fékbetétek. Harmadiknak bukógomba.
Ha mindez megvan, akkor keress v.kit, aki ismeri a választott pályát, tegyél neki egy harmadikat és tanuld meg a kanyarok technikáját. (pl. pannonia-ringen összesen egy kanyar van, amit úgy kell venni, ahogy azt elsőre gondolná az utcai motoros).
Ha mindez jól megy akkor már csak idő kérdése, hogy mikor b...od oda először, mert az ember már csak ilyen...
Na én utána költenék a replica fényezésre
Egyébként nekem -1,0 az áttétel és már ez is kellően rugalmassá tette 3-ban is, de sokan a -1+2-re esküsznek.
Sziaztok. Tudja valaki, hogy eltörölték-e az eredetvizsgát vagy csak fogják. köszi a választ
Ahhhhaaa,megvagytok .....Csak halkan jelzem,hogy naggggyon jó idő van,süt a Nap,mint állat,az útak szárazak......................................
Nem lácccccccccccccc itt vagyunk.
Sziasztok!

Boldog karit mindenkinek!

Lenne egy kérdésem, vagy több is.

Most építgetjük a 2005 R1-em, én használom közutakon gyorsuláson és idén szeretném pályán is, mi a leg ideálisabb fogszámok az R1-nél?

Mennyi értelme van a kipuf rendszernek, jelenleg csak akra dob van rajta, az exup-ot ki iktassam van csak állítgassuk?

Jelenleg ez van benne: Prop-tech cégnél: blokk szétszedve valami kifúrogatva, gyújtás elfokolva, kisebb tömítés vagy mi, prop-tech injector és környezetvédelmi cuccos,K&N szűrő, és padolva a végére.

És most kapja a Fiat replika festést :D
Az annnyyaaa hétsssszzeeee gyárek nked is meg a többieknek is Boldog KaráSONY
Boldog Karácsonyt minden motorosnak!

Ui: nééémmmááá a Polgárdiak...:)
uhh Gabi köszii már nézem is megtaláltam
Az üzenőfalra írtam webcímet!
Boldog Karit mindenkinek! Balatoni Gabi neked is
Köszönöm szépen megtaláltam:)
Kellemes ünnepeket.
Sziasztok

Gondolom sokan Autóra cserelnék motorjukat a rossz idő beáéétával. Nekik szánom ajánlatom VW Golf-om motorra cserélném vagy beszámítanék motort. 2006 évi vagy újabb gyártású motorokat keresek. Ha valakit érdekel a dolog a mellékelt e-mail címen tud érdeklődni !

carr.sales@gmail.com

Üdv mindenkinek
Békés Boldog Karácsonyt fiuk.
Kellemes Ünnepeket és Boldog Karácsonyt az egész Stábnak!
hát igen kb 10éve szerelek vegyesen nagyot kicsit és ezért nem vettem 1 év alatt még motort:S
na de a jóra várni kell:)
áldott békés boldog karácsonyt mindenkinek!
Neten nézegetés nem sokat jelent!
Ahogy mondod-kitudja milyen- és ez mindegyikre áll!
Minden esetre kevés "fagyizos" van a három tipusból.
De látom van szerelési tapasztaltod, igy csak kifogod a tuttit
cbr 1000rr 1m150ezer a legolcsóbb és kitudja milyen
gsxr1000 05'től...(mert csak az jöhetne szóba)nézdd meg milyen ára van...1m4
r1 02'től megint csak nézdd meg az árát és ő nyert
Boldog karácsonyt R1 fórum!
Srácok nagyon boldog karácsonyt szeretnék kívánni mindenkinek!
Mi a magyarázatod, miért olcsobb az R1 mint egy GSXR vagy RR?