Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziastok emlekeztek bugiR1 re? Tudom hgy korai meg ezzel elojonni de majusban szervezunk egy felvost a mobisz bisztosito elott az a helyzet hogy a bisztosito meg nem rendezte a kart a hozzatartozoival fizessuk a bisztositast es mit kapunk cserebe ? Semmit aki ugyanugy erez ezirant csatlakozzon üdv mindenkinek
Sejtettem én hogy nem lesz occsó ! Azért köszi a fáradozást !
Szia!
És hogy remekel? Tapasztalatod, véleményed?
Sziasztok!

Eladó egy alant is látható Öhlins kormánygátló de bilincs nélkül,viszont olcsóér'! tel.:06702455671
Elméletileg kapsz hozzá egy kétoldali öntapadós ragasztó csíkót.Ez kb.1x1,5 cm-es 2mm vastag szivacsos anyag,oda ragasztod ahová tetszik,nekem pl.van belőla vagy 3m is,sok mindenre használható és leszedés után nem hagy nyomot.
jo meg rossz hirem is van
polo 31€(270mai arfolyam)8370 HUF
galleros polo 36€-9730HUF
volt ing ami 18630 HUF
kapucnis cipzaros pulcsi -24030HUF

ezek mind oldalt kekek es a factory Racing R1 es cuccok,akinek kell megnezem,de polot nem lattam csak 1 Ses meretben,elado nem volt ezert nem tudtam megkerdezni van e meg mas
meretben
Hy!

Van valakinek RN-12-n fokozatkijelző?
Most rendeltem meg és érdekelne,hogy ki,hogy rögzítette.
holnap megnezem a boltban a polokat mennyi huf?!


karsai vagy mas
akar hasznalt palyaidomot tud valaki 07esre?jo aron
Köszönöm.Jelentkezem.
ha csak másik huzat kell mindkettőre akkor 5 ha valami varrás kell a felületre akkor picit több.
Hát sajnálom ezt a poló dolgot...
hümmm...szivesen
Köszönöm Uram!
Szép a zülésed!
Urak!
Én feladom a pólókeresgetést.
De ha valaki talál valahol a e-beyen,de nem tud rendelni az szólhat
Pedig elsősorban,magamnak akartam rendelni,csak gondoltam,megkérdem,hogy kell-e másnak is,......nem nyert
olvason=olvasom.....................
No Manóka! Most olvason 03" RN09........ Kép hun van róla? ....Muti
Kawacsabi!
Mennyiért varnád át PIROSRA 03'-as R1 üléseit?
Sziasztok!

Gondoltam lehet érdekel valakit, hogy tudok egy pár Y.E.C-es cuccot szerezni 2008-9 es R6 és 2009-es R1 hez. Akár 1-2 hét szállítási idővel.

Amiket tudok: gyorsgáz, versenygyertya (jó 07-08 hoz is), hengerfejtömítés, komplett felújító szett (3 motorgenerálra elegendő tömitések, csavarok, gyűrűszett), könnyített első lánckerek, kuplung lamella, AIS Plug Set.

Ha valakiket komolyan érdekelnek azok küldjenek emailt, hogy mi kéne és én küldöm az árat!

Ezek mind versenyalkatrészek. Ha most meg akarnád rendelni akkor májusra érne ide! De én január közepére meg tudom szerezni!
Sziasztok. Homofújás és porfestés vázra, felnire, bármilyen fém alkatrészre bármilyen színben. (gumiszereléskor sem jön le). Ezenkívül motorülés kárpitozást is vállalunk.
mikimuvek@freemail.hu
sziasztok!
van egy eladó r1 es kitűző nagyn szép és részletes anyaga fém...
2000-2001 es évjárat de ezt csak a hozzáérő szemek mondják meg elmegy 98-99 nek is szép ajándék karácsonyra is ... akit érdekel irjon eggyet válaszba ára : fix 2000ft
Navazzeg! Nekem a békéscsabai Nacsa Zsolti mondta először hogy nála van 2500,aztán végülis egy barátom hozta székesfehérvárról ennyiért.............. de ha gondolod itt egy cím van bontott R1 de szerintem azok a karok már odavesztek.....deee a 99-00" R6-on asszem ugyan az a fékkar van Beszélj vele ha más nincs....www.starbike.eoldal.hu
Yamaha kereskedésben nem hallottak 2500 forintos fékkarról....