Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dúrva ez az MZ kupa dolog! Egyik ismerősöm is versenyzett régebben ,Köztársaság Kupa meg hasonlók. Mondta hogy egy verseny egy blokk...
Hát ,hogy 8000Km alatt kifogy belőle...
Az tuti...
Yamaha kereskedésekben szokott lenni utángyártott!Én 2500Ft-ért vettem ilyet,szerintem ez baráti ár
Mámegyekis
tisztelt egybegyűlt!
98 R1 első fékkarra lenne szükségem,valakinek elfekvőbe?
Aluggyá rá eggyet!
háddemost na ha nem értem
De értetlen vagy!
Az mit jelent hogy 8000-ig bírja?....
Srácok miért nem töltitek ki az adatlapot? Egy pár szó és egy kép ,nem olyan nagy dolog...
A Castrolról nincs vélemény?Régen az FZR-be ezt használtam.
szia!nekem 1 2002 r-1 van castrol pover resinget használok 8000ig birja akar pályázva is!drága de jó!
Jelenlegi! Bocs
10W40 YAMALUBE van az enyémbe és 15W50 300V MOTUL volt eddig... A Várpalotai Yamahások mondták ,hogy a jelenelgi tökéletesen megfelel ,ők ezt töltik a verseny motorokba 2500-3000Km-t simán kibírnak és nem hangos ,nem eszi semmi baja! Esküdöztek rá! A 15W50es változatról is lebeszéltek mondván ,hogy tök felesleges...Én pályán sajna ritkán járok úgyhogy 5500-6000Km-enként cserélem! A YAMALUBE árba fele a MOTULnak. Én mondjuk azt vettem észre ,hogy nehezebben hűl vissza... Bár ez a 50ről 40re váltás miatt van szerintem! Egyszómintszáz: A MOTUL drágább ,de jobb olaj!
10w40 motult használok
Szevesztok.
Most vettem egy 03'-as R1-est.Szerintetek milyen olajat rakjak bele?
Kössz a segítséget,látom pörög ez az öldal 1000el,ide fogok járni.
hali mindenkinek.kérdésem lenne,hogy r1 be zoktak e cserélni vez láncot.Vagy csak a feszitőjét szokták?ha igen mennyi km n ként
Mi úgy szoktuk hogy Powertape-el leragasztjuk a vázat és a lengőkart és utána FBS-sel rányomjuk.
Hi Tomi!

Ezt ragasztani kell? Vagy hogyan rögzíted?
Kb az is ennyibe kerülne. De ha komolyan érdekel utána tudok kérdezni.
2006os hoz is tudsz árat mondani?
Sziasztok!

Tudok szerezni YZF-R1 (07-08) váz, ill lengőkarborítást karbonból! Szerintem az ár a piacon a legjobb.

A szett 45.000Ft

Tudom külön is rendelni. Szállítási idő kb 2 hét.

Ha valakit érdekel hívjon vagy üzenjen.
Jók lettek az R-kupa képek ,néztétek?