Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem meg mindenki azt vesz amit akar, és azt úgy szarozza, vagy védi ahogy akarja...
Köszi. Remélem hasonló minőséget tudnak a gixerre is. Te raktad fel az idomot, vagy szakemberre bíztad?
"A Dúzs Peti féle retteneteket felejtsd el"
ha már idézünk... nekem ezzel van a bajom.. ebből pont az jön le, hogy Peti csak sz@rt csinál.. És én ezzel nem értek egyet.. Ha azt írod, hogy neked nem jött be, ezért meg ezért, az megint más, mert akkor hagysz lehetőséget más véleményének is...
(amikor a Yamahára raktuk fel legutóbb, akkor Attila a bejelölt helyeken kifurkálta az idomot, én becsiszoltam kicsit, és láss csodát, az összes furat a helyén volt, nem feszült sehol stb.. ) a lényeg részemről, hogy nekem jó tapasztalataim vannak vele, ami természetesen nem zárja ki az ellenkezőjét se.. Na, sz'tem érted, hogy mit akartam írni....

LX
Pascalplast sztem nagyon jó.
Normálisak, garanciát vállalnak, kíváló minőségű a cucc, nincs messze, ki lehet menni hozzájuk, az illesztések, csavarok, fülek, mm-re ott vannak, és jó minőségű anyagokból csinálják.
Hoppáhoppá. Most olvasom hogy jók a tapasztalataid.
Szia Zema,
olvastam hogy Pascalplasos idomokat használsz. Mik a tapasztalatok? Ma kaptam egy igen jó ajánlatot tőlük.
Van aki nem tanul a hibáiból...
"mert nem szeretem ha egyoldalúan le van "szarozva'" egy termék, ami sz'tem jó.. "

egyoldalúan? 2 SELEJT idom után mondtam ezt...tapasztalatból. És szerintem találok még hasonló embereket aik így vélekednek, meg olyanokat is akik az ellenkezőjét mondják. Van akinek ez jön be, van akinek az, ettől szép, színes (fekete-fehér) a világ.
akkor most kettő van? nem értek az MV-hez.. ez most miben más? leszámítva, hogy fekete?

LX
Mondtam mááá, hogy vettem egy r1-et?
Ilyen nnnnnnnnnni:
(bocs az off-ért )
mer' én má' bent vagyok, és dolgozok... mánágelem a projectjeimet.. te meg úgyis csak otthon lógatod... és nézegeted a hülye olasz csodádat mielőtt megírnád, igen, tudom, láttam vettél valami fekete szutykot..

LX
A faszé válaszolgatsz ilyen korán? Nekem erre nincsen időm.
mer' én ilyen beleszólós vagyok.. Az idomot pedig hozzáértő ember szerelte, én csak segítettem... lehet azért tartott ilyen sokáig.. bár anno az elő ZX6-osomra én raktam fel.. na az tényleg sokáig tartott.. de aztán megtanultam hogyan kell.. és hagytam, hogy olyan rakja fel akinek már van benne rutinja..

LX
Te meg nem is értem miért szólsz bele mindenbe. Nincs is motorod. Méghogy te szereltél pályaidomot. Na persze, hiszi a piszi.
Köszöjnöm szépen a segítséget Zema és mindenkinek a hozzászólást:)
festeni is tudni kell,!
stroseck vagy valami mas neves porsche tuningolo lököset csinaltam,es 2orat tuti vacakoltam vele ,mire neki lehetett alni festeni-
de attol meg az idom lehet szar is
2008-as 0-km-es.fehér-piros van.
nem tudom, hogy kivel mivel és hogyan csináltátok, lehet hogy nem értett hozzá, de az is lehet, hogy tényleg gond volt azzal a darabbal.. nyilván Peti is hibázhat, nem isten ő sem.. De nekem a kawára is, a Yamahára is kb 1,5 óra alatt felment az idom, úgy, hogy igényesen ki volt furva, mind1ik furatnál becsiszolva, és halál pontosan illeszkedett.. nem tudom most mennyi egy komplett garnitúra ára... Mellesleg olyat is láttam, hogy az egyik szlovák gyártó - nem Pascalplast, mert az sz'tem is jó- darabjai szó szerint dobálták le magukról a fényezést.. na mind1.. azért reagáltam csak, mert nem szeretem ha egyoldalúan le van "szarozva'" egy termék, ami sz'tem jó.. de nyilván ez is szubjektív.. részemről vegyen mindenki amit akar, én maradok a Dúzs Peti féle idomoknál.. Bár remélem mostanában nem kell vennem...

LX
Az azért nem olyan hosszú idő, főleg annak tudatában, hogy a számok embere vagy.
szia milyen idomok érdekelnek!
Lehet.
Nekem nem vált be.
Centikre voltak a csavarhelyek az idom gyári felfogatásától. Farigcsálni kellett, oldalra állt az idom, aztán pedig feszült, később meg is repedt. És láss csodát, ezt két idomgarnitúránál is eljátszotta. MEnnyiért dolgozik most? 60-80-100? Nézd meg azt amit belinkeltem, az 300 USD, a PP 80-100. Ugyanannyi, és nincs vele szopás, 2 óra alatt a motoron van. Dúzs Peti féle cucc esetében az elsővel kb. 6 órát szarakodtunk, a másikkal pedig 2 napot.
Dúzs féle rettenet? Mióta pályázok csak Dúzs féle idom van a motoromon, és soha semmi baj nem volt vele.. pikk-pakk fel lehetett tenni, és pontos... Az R6R-en is az van... és hibátlan.. Nem tudom mi volt vele a gondod, de szinte az összes barátomnak akikkel pályázok, Petitől vásárolt idom van a motorján.. akkor csak nem lehet szar...

LX
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...

pár példa. tőlük már rendeltem én is.
Milyen idomra van szükséged?

Ha utángyártott idom kell, akkor az e-bay-en találsz nagyon jókat, főleg amerikai arcoknál. Ebben AlexCBR partner, Ő be is hozza neked, meg megkeresi a legjobb árat. Van nyers is, meg (gyárira) fényezett is. Ezek olyan 400 USD körül vannak. Ha pályaidom kell, akkor én a szlovák pascalplast (www.pascalplast.sk) cuccait ajánlom. Fasza illesztések, pontos csavarhelyek. nagyon jó minőség, és garanciát vállalnak. Egy komplett idom 100k körül van (persze fényezés nélkül), magyarul is beszélnek. A Dúzs Peti féle retteneteket felejtsd el. Ha gyári idom kell, akkor szintén az e-bay lehet a mondás, jó áron lehet találni új, vagy sérülés/karc mentes idomokat. Idomok ügyében még a Yamaha Karsait is érdemes felhívni (KArsai Tomi), mivel ők sok új motort adnak el alapból versenymotornak, és a gyári idomokat a gazdi sokszor eladja. Hát nagyjából ennyi.