Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez akkor az RN12 minden évjáratához jó.
Elvileg a csatlakozó ugyanaz a jamikon, sztem csak a gyári térképek különböznek rajta, vagy a fasz tudja. Ágó azt mondta, hogy azonos szérián belül mindegy, de modellváltásnál már számít. Ergo a 12-esekhez mindegy, hogy 04-05-06-ra való PC, de a 07-08-hoz valót már nem ok. Sztem amúgy mind1, mert a csatlakozó ugyanaz és mivel úgyis beállításra kerül és nem a gyárilag rárakott térképet tölti fel.
de yami-csak kintröl jn es az van nagyba amit irtam es kisbetüsben a 411-411,420-411,421-411,akkor ez all for 3,lehet.
amugy miben mas?ha ugyis programozni kell nem mind1?
legrosszabb esetben a chrissnek mar nallam a PC3-a
Meg mindes más is... Megnéztem a Dynojet honlapot. De nem R1 és nem jami.
Nem Yamahaé. Mindegyik jami 411-re végződik.
411-410?
426-411.
A 06-osé a 421-411.
04-05: 411-411
Majd gumicsere után lapra teszem.
Addig nem is feszegetem a témát.Most tavasszal olaj-levegőszőrő,gumicsere
amúgy meg ha arra mész h lent legyen a térded, meg a koptatód, akkor annyira nem leszel gyors. Ha leért, húzd vissza és még lehet ám dönteni. Ami azzal jár, h gyorsabban lehet kanyarodni! A koptató leérését inkább jelzésnek veszem. De emlékszem milyen boldog voltam, mikor először leért, haha.
421-411,es kodok mire valok?
tiede hanyas?
nokia 5 pixelevel nem birja a nikon usb kabelet nem talalom.
mult 7en 11ev superbike magazinjat szanaltam,es performance bike,fast bikes,roadracerx ,2wtuner,superstreetbike,fighter,esatöbbi
nem.
pc3-as ua a 06ra meg a 07re?
képet
Én ráfogom arra,hogy nem volt térdkoptatóm és nem mertem fektetni megfelelően húzni neki.

(nem a f@szt)
mennyi vacak csavar van a gepemen.rakast atfestettem ma
Tudtam,hogy bekóstolsz!
srácok, a gumikat elnézve ti nem nagyon kanyarodtok, mi? Még a sávváltásokat is kerülitek...
Ha ezt tudom mindketten reszelőt kaptok karácsonyra, oszt nekiállhatok karácsonykor reszelni a gumi szélét...
Fele olyan jól sem, mint az enyém!
Csak azért nehogy elfelejtsétek,hogy hogyan is néz ki a gépem
Akkor már nem is akarok olyat...
Gmail, jó döntés, jól mondja a Yamahás kollégád megbizható, gyors, nagy tárhely egy csomó ficsőr van benne ugyhogy váltsál
Majd rakok fel videót, ha megjön!