Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez csak pufótartó nem?:)
egyenlőre gyári kéne :) tudsz egy képet mutizni róla?:) mert müszakizni kell aztán csak gyári dob kéne egyenlőre:)
Láttam ! Azért kérdeztem.
Holnap jön érte a srác, ha elvitte törtöm az apróból. A GP pro-m még megvan. Felraktam az aprók közé.
Tippelhetek?
Dunaújvárosi vagy, hétközben Sopronban laksz és onnan jársz Bécsbe melózni . De lehet, hogy tévedek.
Gondolom már elvitték a tiéd! A kesztyűket is?
Hát igen ha lesz leárazáson akkor érdemes rávetődeni. Ez is hasonló, de az adó és vám + posta miatt olyan 81.000-re jön ki.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
jövö 7 vegen megint leszek
OK. !
Majd bepótolom.
Mikor szoktál Dunaújban lenni?
erdekessegek
nem nem :)
elismerte a szerelő hogy hibázott így null forintomba lesz aztán szépen bejáratom és téli pihenő
holnap suli után asszem szaladok hazáig gyorsan kocsiba aztán hozom haza
Akkor biztosan várod már?
Jobb is ősszel bejáratni, ilyenkor jobban hűt az ellenszél és nehezebben sül be !
Az egyik haverom mikor kezdő volt, még a szociban, a vasműszakiban vett új Rometet, másnap visszavitte, hogy nem jó, leállt és nem lehet berúgni. Kicserélték neki! Következő nap azt is vissza vitte, hogy ez is gyári hibás! A 3.-at már nem cserélték ki, azt mondták ilyen véletlen nincs, csináltassa meg! A hülye full gázon rajoskodott míg meg nem szorult mind 3!
Nehogy te is így járj !
kar hogy az adatlapon nincsnek fotok feltöltve
ok
nem gond 5percre van a bolt a melohelyemtöl,meg nekem is kellene valami ugyhogy megcsak nem is extra faradtsag
Van rá egy Yoshimura rendszerem eladó (80K), vagy ha olcsóbb megoldás érdekel egy gyári karcos dob 5000-ért.
holnap itthon az RS Bande. Télen pedig viszem a telót a Katonához. Apu tudja hol lakik meg ha minden igaz valami haverja
Szia!
Köszi, nagyon rendes vagy ! Hát ha nem kerül nagy fáradtságodba, és utadba esik, akkor nézd meg légyszi az XR1000 Cryptic Tc-5 M-es méretben. Így néz ki: link
Csak azért kérdeztem Dunaújvároskát, mert arra szoktam R1-elni, a Pentele hídon, meg az M6 le- és felhajtó sávjain ,hogy kopjon a gumi oldala is. (Meg a leánykám is ott született, de az már rég volt 1995-ben.)
SHOEI XR1000 FAB

Edles Design mit
Flip-Flop Farbeffekt.
Ab Größe XXS erhältlich!
Restposten
statt: € 479.00
ab € 299.00
ja a shoei-jol van hetfön beugrom a boltba,körülnezni
pontosan melyik xr erdekelt,milyen meretben,szinben
igen vagyok-miert?
Azt, gondolom mindenki tudja esetleg látta is, hogy Angyal Zoli háttal felülve egykerekezik már 125-ös ETZ-vel is, én is láttam már többször. De azt, hogy mindezt elsőkerék nélkül tegye, ma láttam először ( Mezőberény, Stunt Riding Show)!
Aha, értem!
Köszönöm!
Megköszönném a részleteket !
Te Dunaújvárosban is fellelhető vagy, mondjuk néha?
Nekem azért volt, hogy 36 km után félre kellett álnom és úgy csinálni mintha telefonálnék, hogy ne égjek a sok autós előtt akik mellett éppen elcsapattam korábban nem kis sebességgel és persze telefonáltam is hogy hozzatok benzint megszívtam