Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Túl sokan sem jó egy csapatban, mert mindig meg kell állni valamiért( enni, szarni, inni, hugyozni, tankolni, rágyújtani) valakire mindig kell várni és nem lehet haladni ! Majd ott találkozunk!
Idei MotoGP(Brno) jegy arak:

A+B+D+E+G 9900
C (Starobrno) 19900 (poloval, sapkaval)
C (Starobrno) 19000
F (Cardion) 21200
T1 28500
T2 Brno 24400
T2 Elit 28500
T3 39200
T4 33400
T5 32500
T6 33400
VIP 97000

10 jegy felett kedvezmeny!

Szallas:
3 agyas, furdos, kis konyhas 4200Ft/fo/ej
2 agyas, kozos furdos(a folyoson) szoba 3000Ft/fo/ej.
Reggeli: 1000Ft/fo/nap

Superbike jegyarak:
T2,T3,C,D,G : 5700Ft
T2,T3,C,D,G+paddock(pit walk nelkul):11550

erdeklodni lehet: shambox@freemail.hu
Beszéljük meg akkor a Brno-i túránkat!
Jó lenne ha minnél többen lennénk és eggyütt mennénk!
Az Én haverjaim a(ketten)
http://www.motogpjegy.hu/?v=13...
ABDEG-s jegyet akarják venni(legocsóbb)10.000HUF
Úgyhogy muszáj leszek alkalmazkodni hozzájjuk.
A szállásról mi még nem beszéltünk,de Én sem szeretnék sátorban aludni,meg a gépeket is biztonságos helyen szeretném tudni!
Amit a Dodorék kínálnak kollégiumi szállást jónak tünik. Nincs valakinek bővebb infója róla? Meg kérdés, hogy milyen távra van pályától?
Hááát....
Pohi jó gyerek!
Most akkor baszogassuk a rendőröket? Nekem van gyakorlatom, az asszony százados!
Ja és Brno-t lehet, hogy bevállaljuk mi is! Csak normális szállás legyen, mert a kempingről nem hallottam túl sok jót....
Jajajaja De amióta a dobok megsütötték a brokit, nem vagytok olyan közeli viszonyban.... Asszem le kéne már feküdnöm.... Még ma a ruhámért is el kell mennem
Ájunk már meg egy szóra,tegnap benéztem,mert azt hittem,hogy ezt ddt500 írta:"A gépnek azaz egyetlen hibája, hogy te vagy a gázdája...."
Most nézem,hogy Ervin írta, ........bekaphatja! Igaz Ervin?

Én is szoktam szeretgetni,ölelgetni,beszélni hozzá,óráról órára,minden nap.
Menetközben folyamatosan figyelek rá,hallgatom a hangját a láncfeszességet mindennap ellenőrzöm.
Próbálok rá maximálisan figyelni.
Most például a futóművön kellene már állítani,csak nem vágom a témát és így nem is merem elcsavargatni.
Neked egyik sincs! Hiszen rendőr vagy....
Mért sértődne meg ilyenen? Sztem tudja, h poén... Ha meg nem hát hadríjjon
Az enyémben már van! Bibibiiii
Ez is nagy duma PBandee ne sértődj meg ........a fenébe már én is kezdem, ez valami kór baszki "Eszem, faszom megáll"?!
Vagy ahogy a Problémamegoldó Wolf mondta : "Na, ne kezdjük el egymás faszát szopni"
"Eszem, faszom megáll" mi volt ez a nyálas női duma és vigasztalás . . Tegnap néztemmeg Ford Fairline kalandjait régi film rég láttam már, de nagyon nagy alkotás
chriss! A tegnapit ne szívd mellre, hiszen te vagy most a fórum lelke (az anyám ez rímelt), te tartod életben ! ddt500 is azért jár át mert a ZX-10R fórumon nincs mozgás. Drbig sem úgy gondolta! Mi szemetek meg szívjuk a véred,de ne törődj vele mert mindenki kedvel téged, csak nem mindenki egyformán mutatja ki, és babusgasd tovább a mocidat mert meghálálja. Én is azt csinálom, sőt én még beszélek is hozzá, ápolom a lelkét. Szerintem minden motoros beszélget a jószágához, csak nem mind meri beismerni. Így van, vagy nem?
Az enyém 06-os, és még nincs benne, de már bele lehet rakni a 06-os R1 SP (Öhlins futómű, stb.) kuplungját, ellenben a 04-05-be nem. A 07-08-ban viszont már mindben van.
2004-2006 között csak az SP szériában van gyérilag csúszókuplung!
2007-től viszont már széria,az R1-nél is!
Úgyhogy még sajnos az enyémben sincs!
Szerintem a 2008-ban biztosan van. Legalábbis nekem úgy tűnt, amikor visszaváltogattam vele a Ringen. És a kawával ellentétben ennek nem zörgött, sikított, stb. hanem szépen csendesen tette a dolgát!
ddt500!
Úgy próbáltam fogalmazni, hogy csak te értsd, de úgy tűnik hülyén fogalmaztam. A te 10-s Kawád nem sikít meg zörög (az-az nyifog) alapjáraton? Mert az enyém csinálta rendesen no de az úgy volt rendjén. Úgy tudom, hogy a csúszó kuplung sikít bennük, de viszont van benne és jól működik, az R1-ben pedig nincs csúszó kuplung.Sajnos! Pedig az árába bele fért volna!
Ja a telefonszám

06707764510
Vadi új tükörpár r1 re 2000-2008 ig

Ára 11000 ft /PÁR !
MERT?MIÉRT IS?
A gépnek azaz egyetlen hibája, hogy te vagy a gázdája.... Peace!