Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell itt az R1-et fikázni senkinek!
Az ennyémnek sincs semmi baja az ég világon,csak Én vagyok ilyen aggodalmaskodó.
És minden kis hülyeség miatt beírok,de ez nem ezt jelenti,hogy szar a gépem,csak szeretnék Rá maximálisan odafigyelni.
Ez a nyifogás is azóta jött amióta ránkszakatt a z ég a Mátrában és nem áltunk meg,hanem siettünk haza.
Ezt értenem kéne?
Van akinek meg a kuplung felöl nyifog a blokkja, és még sem tesz ellene semmit, mert azt hiszi úgy van jól!
Ugye ddt500? Mert szerintem is, de még milyen jó, mert annak csúszik! Az RN12-nek meg nem csúszik!
Sajnos !
WD40 "Ha már végleg feladta"
Régen ez volt a jelmondatuk. Még mindig rá van írva?
Vagy talán az hogy," Ha már hallja a nyifogást, akkor már fújhatja"
Elhalgatott!
Fújtam rá WD-40-et!
A jó multkoriban ránkszakadt az ég a Mátrában,akkor kezdte.
De nem mindig csinálta,most meg már nagyon idegesített.
mégegyszer elmondom, az a probléma hogy nem férünk hozzá a kenendő alkatrészekhez.
Érdekes, hogy a 2002-es R1-emmel nem volt ilyen gond pedig megáztam vele párszor, meg a brigéciol is kitakarította rendesen a zsíros helyeket mosáskor. Rgyre biztosabb vagyok benne, hogy a legjobb motor volt a világon
WD 40 nevű csodaszer megoldja a gondodat. Gondolom az összetételhez kellene befújni, vagy megpróbálni befújni. Persze a legjobb megoldás a szétszedés és átzyírozás lenne, de a 9 éves XJ900 nyihogását is megoldotta a WD 40 tehát ez a "Zsír" R1 is abba fogja hagyni, szerintem .
HHS 2000 csodákra képes!
nos az enyém se kék, se yamaha, mégis nyekereg, nyikorog. Minden be lett fújva, de semmi. Egy hely van még ahol lehetne kenni, de ahhoz ki kell szedni a lengővillát.
Úgyhogy inkább nyikorog tovább ;)
hajadra...Hát oda ahol rákapcsolodik a lengőkar a vázhoz
Másnak is nyiffan,nem csak Nekem.
Sztm is cseréltesd ki gariba!
Nekem a hátsó rúgóstagnál nyíkorog!
Csak az a kérdés,hogy pontosan hová fujjam a nedüt.
Lejárt a szavatossága!
Igen!
gariba cseréltesd ki aztán kend össze a szalon igazgatójának a haját vmi olajjal mert ritka érdekes motort adott el neked , már bocsi...
Tied is nyifog?
Úgy van ahogy mondod!
ergo: a kék yamaháknak nyiszorog a lengővillájuk
Gariba csere.
Az én problémámra Würth HHS 2000 a megoldás!
Nekem is!
Dehogy jó!
Csak nem tudom,hogy hogyan kussoltassam el.
Ez jó hír?