Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, te kint voltál fotózni pénteken a ringen?
Nem csináltál rólam is képeket? Esetleg?
Zema-val voltam egy csoportban!
Ha igen feltennél belőle egyet?
Előre is köszi!
hayabusa idomos
kár hogy nincs rajta az idom,föl foto"stoppol"hattad volna rá
8 db van benne alátétekkel, és gumis anyával együtt.
Mikor először voltam a ringen én is így mentem az R1-el
Á de jó Pohi.
30-53-77-503
Rendszer: Windows XP (SP2); Windows Vista 32-bit
Processzor: Intel Pentium 4, Centrino, Xeon, Core Duo
Képernyő: 1024x768 - 16 bit
Memória: 512 MB


Digitális varázslat a képszerkesztésben

Az Adobe Photoshop jelenti a világban a professzionális képszerkesztés alapjait. Ez a konkurencia nélkül álló termék bármely felhasználási területen állandó, kiváló minőséget garantál. Segítségével kompozíciós montázsgrafikákat készíthetünk, de valósághű ecsetstílusai önmagában is alkalmassá teszik festésre, rajzolásra. Fotográfusok használhatják, mint sötétkamrát, ahol hagyományos feladatokat végezhetnek el jóval rövidebb idő alatt, alacsonyabb költséggel, valamint kijavíthatják a felvételi hibákat is. Bármely területen kívánunk publikálni, a Photoshop programban készült grafika minden esetben az első lépést jelenti a munkafolyamatban.

A magazinokat, plakátokat szerkesztő Adobe InDesign, Adobe Illustrator, valamint a videó- és multimédiaszerkesztésben használt Adobe After Effects és Adobe Premiere szoftverek, vagy más szoftverházak termékei is "mozgásképtelenek" az Adobe Photoshop által exportált képek híján. Ugyanakkor a Photoshop önmagában is alkalmas az internetre szánt vagy nyomdára optimalizált képek előkészítésére, sőt a Photoshoppal egybeépített Adobe ImageReady programnak köszönhetően akár teljes, interaktív weboldalak szerkesztését is lehetővé teszi.

• Az Adobe Photoshop több díjat is nyert, és méltán érdemelte ki a grafikusok elismerését.

• Az Adobe Photoshop Extended változata további 3D, videós és tudományos eszközökkel lett ellátva.

• Az Adobe Photoshop magyar nyelvű kezelőfelülettel is kapható.
OKé
Meg van a szikra!
nah, ezmár klassz!
de srácok ne tegyetek fel több képet, mert azt hiszik, hogy én kértem...!
Viszont MotoGP46 ha kiírnád őket, azt megköszönném!
Hali dannyboy!

Az a kérdésem hogy mit takar a "danger.hu/kékszinű plexi csavaroknál a kit megjelölés"? Vagyis az ár 3900huf és Motrax alu plexicsavar kit névre hallgat. Szóval hány darab csavar van benne? Mert szeretnék venni kékeket. 2003as gsxr750 (valtermotyós üléssel )
Köszi!
Es akkor most ez hogy?

Ezt a dumát! Az ALFA csapat...!
Es az Alfa csapat.
Hayabusa idomos GS500 Ghost rider elozi kulso iven a stock GS500-at. Nagyon durva volt!
tényleg szikrázott. A 2-es kanyarban. de nem veszélyesen!
G,
többen hiányolnak a jó barátok topicból...
Hat mert nalam lassu a net es sok ido mire bejon!
Hat igen, bar a portable verziot nem ismerem, de biztos klassz!
Szoval ezek kellenenek!
Danny:
Azert nagyon odabasz a szikrazo terdkoptato!
psszt! ne mondj ilyet. tudod kié ez a gép...?
ne keresd a bajt...!
Adobe Photoshop CS3 Extended Portable
Adobe.Photoshop.Lightroom.v.1.1

Ezek kellenek?
O meg plane...
gs-ekről vannak?
tegyél már fel nekik egyet!
meg egy versenyzőt is...!
O meg nem viccel!
colin bassza neki rendesen...!