Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor a rendszám tartó jöhet most ,az indexet meg majd megbeszéljük!
Igen, az az. Az email címre küldjél légyszi akkor egy nevet/címet/telefonszámot!
5 perce kaptam a gyártótól az értesítést, hogy február 20.-ától lesz legközelebb ilyen index. Az ára 15.900 Ft/pár.
Ez a TPS szenzor még a 2006-os oknál is problémát okozhat?
Ez az a fajta rendszám tartó ami a Miller R1esén is van nem? Ha igen akkor postáznál nekem egyet? És ha megjön az index és tudsz árat mondani akkor az is kellene!
@TomcatR1 ! Cseréltek nálad TPS-szenzort ?
Elkerülte a figyelmem, hogy mindegyiken cserélik, álmos vagyok ..
Az a fojtószelepállás érzékelő ?
Mi a baj vele ? Típushiba ?
Ez már nem garis, elmúlt 2 éves .
Nem fogsz csalódni!
Kérdezd meg, hogy a TPS szenzorát kicserélték-e.
Az most erre a modellre, kortól függetlenül, garanciális.

u.i.: És nekem már előjött a probléma, még a csere előtt sajnos. Azóta tökéletes.
1000 K5-el, ZX10R-el mentem pár1000 km-t, a 04-es R1-el a Yamaha tesztnapon Harmati után 3 kört, és mind3 tetszett .. Én nem vagyok finnyás meg kukakacoskodó ez ügyben, ami jó az jóóóóóó , elismerem ....
Remélem, tecceni fog ..
írsz egy emailt akkor ide: info@danger.hu?
szia dannyboy.nemláttam a honlapotokon a hátsólápaindexel cimü részt .küldj légyszi egy mailt hogy mennyibe kerülne a mocimra +előre lapos ledes index.köszi.
Itt megtalálsz minden infot: http://www.danger.hu/danger.php?page=bemutatoterem
Ez a fajta index most nincs bent, rendelnünk kell. Rendszámtartó van, az 9.900 Ft.
csá baranyas.ha viszed a mocit haza tegyél be sisakot meg rucit a furgonba hátha jó idő lessz hazagurulni a mocival .mikor én hoztam haza tatárol betettük a furgonba pestnél kisütött a nap gyorsba kitoltuk és onnan lábon jött haza
Nagy f.tyi mellé gyári extra a nagy arc.
Itt egyébként nem arcoskodok csak viccelek, gondolom azért lejött.
I" love R1!!!
Hol van az üzlet?
Látom minden topicban nagy az arc.
Köszönöm de sajnos a motraxon nem találom! Pénteken megyek fel pestre ,a Karasnában 50%-os kedvezmény van a Dainese bőrrucikra! Utánna benézek hozzád is és megnézem ezt is meg rendszám tartót is! Kb mennyibe lesznek ezek nekem?
Zsubaby után szabadon Ti tolakodtatok be a sportmotor.hu-ra!!!
Még mindíg közelebb áll a témához mint Ti szviftesek
Azt hiszem világosan leírtam, de a "betolakaodók" felvilágosítása végett: YZF R1 04"
Akkor Te milyen alapon szólsz bele???
Motorrol volt szó.
Még kérded? Hát a 750-es gixxerre! K4-K5 rulez!!
Őőőő...izé...melyikre is gondolsz, Gergő?
Szia Baranyas!
Ezek szerint Te is megvetted a világ legjobb motorját?
Photonic, a képen a Rizomáé van, de a mi egyik cégünk (Motrax) kínálatában is szerepel, kicsit olcsóbban. Itt van még pár kép ha érdekel: