Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Füldugó
Hát,beszarok
lene egy kerdesemmost vetem nemreg egy yamaha r1 est es mikor regel hidegen gyujtod be 63 fokrol indul a homerod .. tanacsokat szeretnek gyujteni hogy milene a baj ?!a szenzorokat kicsereltem a termosztatotis most felmegy vegtelensegig 125 igis de nemtuom hogy jolmer vajon ? saz inter kulerem megseakar mozdulni nemindulel... dekulon kiprobaltam mukodik a ventilator... milenne a baja vajon tudnal segiteni ? az normalis 62 70 fokrol mer marr?

eloreis koszi
Húúúú srácok!
Én amikor megvettem egy hangja nem volt a kuplungnak !
Haza jöttem vele 200km-ert és utánna megálok kienegedem a kuplongot üresbe és mint az autónál a kinyomó csapágy
Nah gecc mondom jól jártam kuplung csere , ráköltöm az életem...
De hála imotepnek te megóvtatok a felesleges pénz kidobástól
Annyira köszik vagytok
Hú hát azt megköszönnénk :) De még beszélek vele, ha kell akkor majd írok. Kössz még1x
Üdv!

Ha már csavarokról van szó, esetleg valakinek nincs véletlen plexi csavarja?
Ha 2007/08-as idomrögzítői jók hozzá, tudok küldeni pár darabot ingyen, csak postaköltséget kell fizetnetek.
Sziasztok!
Egyik barátomnak szüksége lenne idomrögzítő csavarokra (kb 8 darabra)
(2001-es R1-hez)
Tudnátok segíteni, hogy honnan lehet esetleg rendelni, vagy bontottat venni? Mert nem nagyon találtunk az interneten, csak olyat, amin a fül van, azok pedig drágák.
Köszi a segítséget!
Nem tudod kezelni tipusbetegség eggyütt kell élni vele egyébként semmi baja én már vagy 15000kmet mentenm igy vele és még mükszik amig nem csúszik hagyd a fenébe
Szerintem semmit, ez ilyen...
Sziasztok urak,

R1 2005 kuplung hangot,hogyan tudnám kezelni?
Mit cseréljek?

Előre is köszi a válaszokat.

Üdv

Chris
Köszönöm, de sikerült szereznem
szia zolko87 ... lene egy kerdesem mikor regel hidegen gyujtod be 63 fokrol indul a homerod .. tanacsokat szeretnek gyujteni hogy milene a baj ?!a szenzorokat kicsereltem a termosztatotis most felmegy vegtelensegig 125 igis de nemtuom hogy jolmer vajon ? saz inter kulerem megseakar mozdulni nemindulel de mukodik a ventilator... milenne a baja vajon tudnal segiteni ?
eloreis koszi
Privátban erre is lehet licitálni. Akrától olcsóbb...
Van gyári kipufogóm -eladó- 2006-os R1-hez. Y-nal karcmentesen.
90.000
Ha valakit érdekel ennyiért eladó, de nem sürgős eladni szóval alku nincs
viccelsz?
Eladó egy jó kis gép!
Invesztáljátok!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Nem untam meg csak totozót csinálunk! :)
Ha van ára akkor kiirhatnád. Engem is érdekel! üdv
50?
~6lityó
Eladó egy jó kis gép!
Invesztáljátok!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1-5702619
Hali!

Láttam már más is keres ilyet.
Esetleg valakinek ilyen hibátlanba?
kecskesm89@gmail.com
ezen a címen keress meg!
ezt a motort nem Szolnok mellől vetted?