Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Urak!

Nincs véletlen valamelyikőtöknek jobbos légcsöve ami a tank mellett van? 05" R1-re?
Aloha Urak!
Véleményt kérnék: Gyanítom, kicsit bele piszkáltak az elektronikába, vagy a kis fütykösöm sem tudja mi lehet, de egy rövid kérdésem lenne... Kényes téma, ne a fejemet harapjátok, de a fogyasztás a kérdésem. Nem, nem számít(ana), de gyanús nekem! Szóval, nektek 140-es utazóval, 7 e felett nem pörgetve, mennyi az annyi? Köszönöm!
Bocs ide akartam de azé gut biznic
Adok helyette két karcmentes gyárit sima csere gut biznisz
mennyiért?
Én meg eladom neked a gyárimat .
nekem van! 2 akrapovic
Csak kellene helyette gyári
helló! nem tud valaki 04-06-s R1-re eladó sport dobot?
A feleségemé. Hibátlan, olyan, mint a képen. Sport kipufogó nélkül jelentősen olcsóbb.
Ez a tiéd?
Szerintem nézd át a vezetéket mégegyszer, lehet hogy máshol is elvan szakadva. ha nem akkor a jeladót kellene kimérni hogy jó-e.
a csatlakozót is nézd meg.
Nagyon köszi gabikar
Lekaptam a sarut hátha, de kétlem h megoldja. Reggel kiderül. Sztem bele kell mászni az agyába.
Most sem működik a saru levétek?
Ezt találtam énis a 12-es kodra. Kijavítottam az elszakadt vezetéket uh elvileg a hiba elhárítva, mostmár törölni kéne valahogy.?
A hibakód nem törölhető amig nincs megoldva a probléma.
12.-es hibakod ha a főtengely jeladó/2010-es r1 nél ez a kod az/ akkor megkell nézni a jeladót vagy a vezetékezését mert ott lehet a gond.
Meglett a baj elszakadt 1 vezeték. Hogy tudnám kitörölni a hibakodot az órán, mit kell nyomni és meddig? Elvileg ott ki lehet.
Nem, az összekötőcsőnek más a szöge,és ha felteszed magasabban lesz a dob és igy nem tudod felfogatni mert beleér a lábtartóba.........
Helló!

Még mindig keresek 04-06-ig bordó idomokat R1-eshez.
Előre is köszi!
Nekem 12-őt akkor ír ha a beömlőben lévő légtömegmérőt kiveszem. Ez egy fikánál sérülhet, kimozdulhat. de lehet hogy nem, meg enyém 07es. De legalább Yamaha.
Ezt próbáltam de nem jött be, 1 napig lent volt most visszaraktam és semmi változás
Én áramtalanítanám. Akksi saru le vagy 5 percre és utána vissza.
Sziasztok! 2004-es R1-em van és annyi lenne a problémám h volt 1 óvatos karistom vele és azóta világit a check lámpa és 12-es hibakódot ír plusz teker de nem indul. Elvileg ez valami főtengesz szenzor de passz, kérdésem hogy tudnám én ezt törölni az agyábol mert ugy tudom lehet agyalni az órán is valamit. Előre is thx a segitséget!
Sziasztok!
Az rn01-re fel tudom tenni a rn09-es kipufogóját alatgítgatások nélkül ?
Ha jól tudom az rn04-esé ugyan az csak az rn09-esében nem vagyok biztos!
Köszi