Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok! Megy a mail. köszi
Küldj e-mail címet! Vagy dobj nekem mailt!
Igen érdekelne, küldd el légyszi!
Köszi!
Hi,
nekem van feleslegbe egy rendszámtartóm. Küldök képet ha érdekel!
Sziasztok!

Tudnátok nekem tanácsot adni?
Egy szép ledes hátsó indexet szeretnék venni relé-vel együtt, + 1 rendszámtáblatartót (most a gyári van fent) a motoromra. Yamaha R1 2002-2003. Hol nézzek ilyet és milyet ajánlotok?
Előre is köszönöm!
Szia!

Én köszi!
04-es r1 nél visszahivás volt
Nyomj 1 mailt primo1@freemail.hu ra kép van több tonna a többit megbeszéljük telefonon. 7800 km van benne.
Köszi a láncot Zsolti!
Mennyi lenne az ára? További képek? :)
Csütörtök este leszek újra otthon, akkor visszatérünk rá, ha neked is jó. Addig kiforrja magát a dolog, mert aki itt volt szombaton megnézni, azzal sem akarok kiszúrni. Addigra megjönnek a banktól a papírok, hogy mi merre mennyi.
Kösz mindenkinek, jó lenne vmi okosságot találni erre, mert engem azért eléggé zavar. Már minden ki lett cserélve, amit ilyenkor gondolom illik, már csak ez maradt. Na meg egy kis jó idő az első úthoz
Mennyibe fájt?
Üdv fiuk. van 1 03as r1 em és van 1 kis vez lánc hangja. Már meg lett spanolva és elvileg a lánc is jó de a hang még megvan. Mit lehet vele kezdeni?
Nem! Ezt én kicseréltem az R6-omnál és ugyan olyan laza volt az újjal is.Viszont a kuplungkosár már nekem is beszart pedig tavaly cseréltem ki!Hidd el az zörög!Jó lenne kapni hozzá valami spéci erősített kosarat, de én nem leltem eddig
Működne a fogaló dolog, ha meg tudjuk beszélni a továbbiakat ?
Mikori a javított verzió? nekem 05-ös van,elég szar hangal vettem,most cseréltem olajat, most finomabb a hangja!
Köszönöm!
Hi! Szerintem a kuplung harangnak van hangja a szegecsek elfáradtak! mind tipushibás anno gariban cserélni kellet volna! De a javitott verzió is 1 fokkal jobb
Lehetséges, hogy 04-es r1-ben nem is a kuplungnak van hangja, hanem a mögötte lévő láncnak ami az olajszivattyút hajtja? Mert az enyémben igencsak lazácska és a kuplungnál nem találtam semmit, ami a zörgő hangot adná.
Szia! Elvileg nincs, gyakorlatilag még meg van, mert le még nem foglalózta senki
Szia! Szeretnjém megkérdezni, hogy megvan még az r6 os ?
Hi! Van gyári Yuassam 20000ft adtalapomon elérsz
Még annyit, hogy van még egy oldalborítás a tank alatt, amit le kell venned asszem. Egy csavar fogja csak.
Hali tank elején középen van egy csavar, azt kicsavarod ölést leveszed akkor hátra tudod emelni a tankot majdnem teljesen alatta találsz egy műanyag házat kicsavarod a csavarjait a műanyag ház közepén lesz egy gumi olyan mint a parafadugó azt kihúzod, a lukban is lesz egy csavar azt is kicsavarod és leemeled az egészet!Ennyi!sok sikert!