Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincsmit Aaaaz háát
Ertem...a manual ezt is irta ..tobbek kozt...igaz a 40est is...es a hideg oldal? mennyire szamit?
nem jó a melegoldali 30 kevés a gyári is min 40es olajat ir mivel az R1 egy magas üzemi hőfokon megy én Agip 10-60 racing 4t t használok igaz 5000km nél cserélem lényeg a 10-30nem jó.szerintem
Sziasztok
megtudnatok mondani a 2006os r1emre jolesz a castrol Power1 4t 10w30? es milyen olajszurot ajanlotok? champion? es levegoszurore is varok tippeket! legyszi segitseteeeek most cserelek eloszor:)
Valaki tudna nekem esetleg 99-eshez sporkipufogót?
Vagy valami web-oldalt, ahol ésszerű árat kérnek érte?
No-name és egyébb sufni dobok nem nagyon érdekel!
Nagyon danke
Nagyon köszi !
Bizton álíthatom , hogy te egy isten-császár fajin csávó vagy
Nagyon baba
Szép kis dög , csak vigyázz te is ,mert tényleg sok a marha
Végre az enyém is menetkészen
Egy pár éve ők is tudtak szerezni http://motostyling.hu/webshop/...
ÜDV !

Esetleg tudja valaki 2004-es R1 kuplung dekli csavart honnan lehet szerválni BKNY peremes itt esetleg valkinek véletlenül van-e esetleg

ELŐRE IS KÖSZ !
Leo vince SBK oval,katalizátorkiiktatós Y-al,kivehetö db-killer.Szép hang,sérülésmentes.RN12-re(2004-2006)
85.000Ft.
Valakinek esetleg kellene service manual az az alábbi linken le tudja szedni:
98'-2006:
http://www.r1messagenet.com/fo...
Szia az enyém sima széria lámpa 2001es évből!
Nézek neked és elküldöm a linket! A tiéd milyen küldhetnél v tehetnél fel képet! Üdv:L
Egész jó idő van! Lóra!
lacikaR1fan!
Úgy látom te kelessz nekem!
Pont ilyen hátsó lámpás megoldást keresek mint ami neked van
Honnan tudok ilyet szerezni ?
Mert sehol-és semmien néven nem találok még ebay-en se
Ha segítessz nagyon megköszönöm
Igen ez az amit 599-ért árultak!
Ez 99-es legelső széria!
Ebben az évjáratban szerintem ez a legszebb sport motor, kényelem szempontjából , én 194cm-magas vagyok 130-ig nekem nagyon kényelmes , utánna ugye hasalni kell rendesen akkor már 100km-ereket nem szivesen mennék vele
Amúgy én nagyon alacsonynak találtam az első légterelőt!
Ment vele egy cimbi akinek 954-es hondája van ( jópár motor és kilóméter volt már alatta) és aszt monta meglepően jó a gép
Öszegezve én nagyon szeretem
Remélem a késöbbiekben sem lessz vele problémám
ez az amit 599-ér árultak?
Revei gábor. Irtal mailt?
Szupi!
Gyönyörűségek ezek a motorok nekem az R1 tetszik a legjobban a sportmotorok között, jól eltalálták az idomokat és a lámpákat!Egyedül a kényelem ami nem a legnagyobb! De ez verseny motor! Drága volt? milyen évjárat? 98-2000?
Üdv: L
igen! gyári+x ft ;-)
2006-ban vettem a K4 750-et 7500km-el. 2008-ban 30 000-el adtam el a haveromnak. 2010-ben már 50 000 volt benne. És alig használtuk.
2008-ban vettem a 04' ZX-10R-t 10500km-el (muhahaha) majd 2010 év végén 33000 volt benne úgy, hogy az utolsó évben utcán alig mentem vele.
Keresed a kevés km gépet, veszel egy 6-7 éveset 15000km-el és örülsz, hogy kifogtad a tutit. (Van ilyen egyébként de kevés). Év végén lesz benne 25 000 úgy, hogy úgy érzed nem mentél vele annyit amennyit szerettél volna. Aztán esetleg elgondolkodsz rajta, hogy az előző tulajok hogy bírtak olyan keveset menni vele? Majd az első komolyabb szerviznél kiderül, hogy már cseréltek benne vezérműláncot ami bír 40 000km-ert. Úgy érzed, hogy átbasztak? Vagy te kergetted a délibábot? Döntsd el magad.
Átlag magyar ember km-re vesz autót-motort :) ténylegesen 30e km az sok, de a 64e-ről visszatekert 13e-re az a tuti :) Na meg az enyhén sérült az már törött, de a gajra vágott 400kg gittes újrafényezett a jó