Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert neked is ígérte vagy mi?
Posta ok,és tudok képet csinálni az egészről,de személyesen is jó:pest megye Monor-on vagyok....
kösz, de nem kell lefújni, amúgy is most akarom a rezómat
döntsd már el, hogy kinek adod el....
Én Debreceni vagyok, elég messze akkor hogy legyen? Esetleg szolnokig el tudsz menni, és akkor talán odáig felvonatozok
ja és a posta akkor ok?
Igen az!Csak már nincs a motoron....És 1 festés ráférne mert kopott,de amúgy jó..Ha kell lefújom hőálló feketével....
van olyan képed amin az egész látszik?
Levi!sztem jó a csere-bere dolog,mert a dt tulajok,tudnak 1másnak segíteni a Használtat,elcserélni hasznosra...Nekem,csomira-index-re,volt szükségem és itt találtam:) adok érte sport dobot,mert másnak+ az kell szóval jó hogy itt minden van....
tényleg az ami a képen van?
sztem van 3000.- de megnézem azé.....
Hali!Elcserélem,de akkor legyen meg az a másik pár index is.......Helyileg hol laksz?Mert személyesen jobb lenne.....
Ha komolyan érdekel akkor legyen 8......:(
ja és a dobozhoz kulcs, minden van, az indexekbe izzó...dobozba belefér egy XL-es szkafander, egy pulóver és egy 2L-es ásványvíz egyszerre:D
lehet még tudok adni plusz egy pár indexet, ha előre sikerül szerezni másikat(mert még használatban van)
okossan

ha jól megsomom innen a 3. ról sztem elmegy ez Gödöllőig...

fék karod nincsen ?
Adok érte 8-at! 10-ér már újat is lehet venni... Csak hát nekem gyári kell. Ha oké már küldöm is a címem.
Hang vagy belevágni a Combó hátsó szélvédőjébe............
Heló mindenki! Rossi92 csak ne hogy úgy járj mint én. Nekem csak akkor lett jó a hengerfej tömítés mikor elvittem a hengert és a hengerfejet és együtt lesíkolták érintőre és csak utána lett jó különben folyton ette a vizet. Szal csak óvatosan.
ja elmértem

3mm vastag a fékező felület! 2 mikrométerrel is megmértem + készítettem egy képet amin valamelyest látszik az állapot.
Nah megrendeltem ma az általatok ajánlott hengerfejtömítést a henger alá még volt egy athena a blokk előkészítve már csak fúrni kell meg egy dugattyú. Februárba meg talán kész is lesz.
Akkor mennyi az annyi?
Csere-bere topic lett a dt fórum
Oké!Várom a képeket...