Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bagyinka!A videók közé felraktam az ARROW dobot működés közben...
1000 forint körül van egy hőálló meg filléres dolog a csiszoló vászon, szépen lefested és máris szívesebben megveszik :)
détéjé szerintem nem tud rohadni nagyon mert mindig kap egy kis olajat
El kell jönni személyesen és akkor adsz érte 8at..Mert tényleg nincs elrohadva....csak felületi...gondold meg..Én Monoron vagyok.pest-től 25 km re.....
Én úgy jártam egy XT600-as dobbal, hogy szanaszét volt rohadva a belseje, kívülről persze csili-vili volt, aztán mikor meghozta a postás jobban szemügyre vettem, lötyögött belül minden, folyt ki a rozsdapor.
Szerencsére nem volt vészes az ára, és amúgy is csak az összekötő kellett róla..
Hát bocs, de megmondom a frankót, 5-öt adok érte, de gondolom annyiért meg nem adod.....
szerintem közülünk senkinek sem volt egyszerre lc1 és lc2 sőőőt egymás után sem
megnyitsz kér ablakot a gugliba és egyikbe rámész egy nagy lc1 a másikba egy nagy lc2-re és összehasonlítod a képeket
Jó napot forumozok...
Olyan kérdésem lenne hogy yamaha dt 80 lc1 és lc2 között mi a külünbség az idomok meg müszerfal pl megegyeznek stb?
A válaszotok nagyon fontos lenne mivel éppen egy dt is felujitás allat van...
A segítségeteket elöre is köszönöm..
Igen Belül teljesen szét van rohadva,és a sz..ros gyatyám,a hangtompító benne...Miért vagytok ilyen negatívak?Már írtam hogy kinnt állt a váz...
rendicsek:) adamsilye[kukac]gmail[pont]com az ímél címem, írj egy címet és jövőhéten feladom postán a cuccost
vajon belülről is így nézhet ki?
Hibátlan,csak lepattogzott a festés,mert sokat állt kinnt a váz...
Én is megbízom benned,és a posta is OK részemről meg ugye olcsóbb-kényelmesebb is,mint vonatozni...
néda a képet :D hibátlan
Hát ilyen rozsdásos,DE!Nem fúj ki és nem horpadt...Csak1 festés és mint az új....
könnyebb lenne szerintem postán, szívesen postázok előre, nem vagyok egy gyanakvó fajta, a dobnak meg a mérete miatt nincs nagy postaköltsége... hogyha neked is jó a posta akkor intézhetjük, ha nem akkor valami köztes helyet kellene megbeszélni ahova felvonatozok
Bagyinkának irtam hogy halgassa meg az arrow hangját......
HÉ! Az Arrov Dobomról teszek fel videót.Max 20perc...Dt125 néven...A sport motorra....
ok, megvárom
Jó mindjárt kimegyek és lefotózom....
így már más
nekem nem...de veled meg a másik sráccal is ugyan arról a cuccról beszél...nem látod?
ha tudsz róla csinálni azt megköszönném, csak érted kíváncsi vagyok az egészre
Jacek 2 dobom van!