Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülök,hogy tetszik
Szai Clam!

Először is szeretném megköszönni a fáradalmaid, eszméletlen jók lettek a grafikák. Szinte választani sem tudnék, mindegyik nagyon dögös, bármelyik grafikát feltenném a motorra. Viszont választanom kell.
Kiválasztottam egyet, viszont még 1 utolsó változtatást szeretnék kérni. Lényegében színcsere lenne pár helyen. A nyíllal megjelöltem a részeket hogy hova kellene milyen szín.Megtennéd hogy megcseréled a színeket? Ígérem többet nem fárasztalak. Még1x köszönöm!
Köszi
Clam! Én is megkérnélek vmire! :)
Hátul a 7-es rajtszám helyett egy uilyen kék 27-est fel tudnál rakni?
Köszi!
szép, vágod a témát. Megtennéd hogy csinálsz pár variációt még?
Pl a fehér vagy a szürke színt használhatod a másik két szín elválasztásaként, kontúr kiemelésként vagy pl vékony elválasztó csíkként Köszönöm előre is a fáradozásaidat
minek egy pályaidomot befesteni?
Üdv mindenkinek!
A fehér k8-as gixxer pályaidomot kellene befesteni. 3 szín kombinációja kellene, narancs (rikítós), fehér és ezüst.
A másik képen egy példa van, kb ilyen színek kellenének, meg valami hasonló elrendezés, persze lehet kreatívabban. Ki tudja ezt nekem megcsinálni? Komoly terveket várok, mivel a jó terv fel lenne festve az idomra
Szevasztok, ha nagyon szépen kérem, akkor megcsinálná nekem a motorom valaki hó fehérre? a felniket meg pirosra ha lehet:)
Egyéb ötlet is jöhet hogy hogy lenne szép Előre is köszi
polírra gondoltam pontosan :)
sztem a polírozott felnire gondolt
Kössz, nagyon fain lett
Neked már megcsináltam tuning. Nézz vissza a 131.oldalra.
nekem is pls :) CLAM
Remélem nem vagyok pofátlan, de megtudnád csinálni erre a képre is
Az elöző nagyon jól sikerült még 1x köszönöm
Előre is köszi.
Nagyon szépen köszönöm
Igen jó lett
Kösz, barátom, nagyon faja lett!
Hamarosan ilyen lesz a valóságban is...