Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erről a gépről kellene nekem több kép segítsetek légyszi nagyon fontos
megprobalom koszi.
Hát nem nagyon szoktam motorokat átfesteni, de szerintem a réteg átlátszóságával kell játszani (ez csak tipp, mert fogalmam sincs).
(ez a képen szereplő figurákra, és nem a kivitelezésnek szól...)
kerdezhetek valamit?hogyan marad meg az arnyek,meg a csilogas a mocin mikor atfested mert nekem sehogyse sikerul
Mr Yamaha!

Kicsit átalakítottam az egyik képét.
nyugalom
elfelejtettem hozafuzni hogy a rendes munkaba jaros es normalisan beszolo romakal semmi bajom!de a tobbit mindig megverjuk ha kotekszik
tehetek be en ilyen kepet is a szobamrol
megy a cbr re?amugy akarmelyik festo megmondja
amugy szerintem mikor koltoszkodtok nalatok sincs nagyobb rend.es ez a haz le lessz bontva mert most vettunk egy hazat atszamitva 21milloert telekel es amig a masik haz nincs kesz a regi haz nincs meg addig itt vagyunk.jah amugy merre laksz?jah amugy te a kis gecis szadal hamarabb vagy cigany
hat pajtas lehet hogy te cigany vagy!egyepkent raszista vagyok a ciganyokal szemben.jah es mellesleg ez az ideiglenes szobam mert mostepitunk egy akora hazat hogy a te kis gecis viskod oszeomlana ha meglatna.

ezt csak most látom... tényleg cigány vagy, nézd meg mekkora disznóól van mögötted a képeden... nálatok ez a rend? látom sokmindent eltanultál már a szlovákoktól
egészen véletlenűl nem vágja valaki a porsche színkódokat?
ezt a színt kéne kikevertetnem
ezen a felnicsíkoot nagyon elkúráltam szóval azt hunyorítva tessék nézni
én photo-shoppal szórakázom általában. Mostanában minden kezem ügyébe kerülő narancssárga 600RR fényképet átalakítok olyanra amilyenre a pályaidomomat tervezem fújatni
enis probalgatok gimpel de naon nehez.
A narancs honda azért ment 1 perc alatt, mert a terület, amit atszíneztél teljesen homogén.
sztem nem
ez kicsit túlzás:D
ddd:)
nekem meg egyik sem... szerintem cink a flipflop.
de nekem a színes-neonok és a króm spinning felnik se jönnek be. Az ilyen dolgok a rabszolgáknak valók
az de nekem a lila -sárga jön be
ez flip-flop fényezés?