Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Monnyuk angliában az uncsitesó még a kocsi után az utcan a ház előtt parkolásért is adót fizetett.
Hááát nem tudom, pl. pont a stájer vasutasnal is sajátja volt, sw ansaját lakásra való igényt többnyire a létbizonytalanság szüli, ahol bármi is lesz, de akkor is van annyi, hogy albit tudnak fizetni ráadásul a sajáttal röghöz köti magát na meg van is kiadó lakás akkor nimcs szükség a saját lakás nyújtotta biztonságra.
hát sajnos még csak gazdag se vagyok(szomorú)
Okos meg sose voltam(gondolkodós)
Szóval mind a kettő elérhetetlen vágy a számomra (kezeit széttáró)
Hát, mivel pipiről van szó, ne csodálkozz. Olvashattuk az előbb:" nem okos, de gazdag" . Ez elég sokat elmond 🤣
Köszi, nem tudtam. Magasabb arány, mint a briteknél, de akkor se 400-ból 400, ügye...
Németeknél több, mint 47% a bérlő 2018-as adat szerint.
Ebben nem lennék biztos. Nem tudok a németekről nyilatkozni, de a briteknél 60% felett van az aránya azoknak, akik saját ingatlanban élnek. Csak összehasonlításban tűnik úgy, hogy ott sokan bérelnek (ami amúgy igaz is), mert nálunk a többi ex-szoc. országhoz hasonlóan 92% ez az arány.
akkor ne is bízz rám esetleg ellopom 😅
hát kölcsönökkel, hitelekkel. Lakás onnan indul, hogy szarabb helyeken is 25 millió. Aztán mennyit is kell félre tenni, hogy 20 év alatt ki legyen fizetve? Azt még csak egy szar lakásról beszélünk magyarországon. Akkor mi lesz a fiatalsággal? arról szól, hogy öreg korunkig spórolunk(gondolkodós) Na ezt a szar életet külföldön is lehet élni. Ott annyival előrébb vannak, hogy eszükbe se jut hiteltörlesztőkért gürizni egy életen keresztül kifizetik az albit azt lehet merci minden 5-ik évben. Nálunk most fordul erre a dolog. (kezeit széttáró)
ilyen történetek nálunk is vannak dögivel hidd el.
na az 400 ból 18. Az pont 18-al több mint a fényes nyugaton ott 400-ból 400 bérel 😂
aki dolgozik az mindenki tudna venni lakást max 30 éves korig
de ugye horvátba meg görögbe kell járni ista fotóért, meg 100 ezres farmer zsebbe kell a 600 ezres ájfónt dugdosni
aztán 30 évesen sírni hogy milyen szarul élünk mert esély nincs a lakásra 😂
Pipi mint tudjuk nem okos ellenben gazdag.....ő is így jutott előbbre az életben azt gondolja ez általánosságban is így működik. Mondjuk ő kitartó igénytelenségével tudott vigyázni a vagyonra, de a gyereke lehet hogy egy év alatt elherdálja és hajléktalan lesz. Tudok példát erre is. Sőt, többet is csak a közelből......Kicsit idősebb már faszi, apja összetarthált neki mindent, emeletes házat már a nyolcvanas évek végében, kocsit, vállalkozást aztán abból is csak pia drog nők vitték a pénzt, tizen éve már kamionban aludt mert elment sofőrnek a házból meg az asszony rakta ki.
Öööööö, itthon ezt mennyien tudják abszolválni? 1600 lakos van a faluban ezt elosztom 4-el akkor kb. 400 család amiből kb 15 jómódú és talán 3 gazdag lehet akik meg tudják oldani amit írtál, a többi valamiért nem annyira, biztos csak nem akarják. 😁
Hehe, ehhez nem kell kimenni dolgozni. A veretésnek kis hazánkban nagy hagyományai vannak. Tudod, a közmondásos 2000-ért tankolt németprémiumautó.
Mondjuk az is tény hogy így jönnek létre az elkényeztetett hülyegyerekek.Semmiért nem kell megküzdenie megdolgoznia,majd apuci úgyis vesz.......
Hát igen,ez általában úgy szokott kinézni,hogy kint robotol,fizeti az albérletet és vesz magának egy "drága"autót,hazalátogat és mindenki azt nyomatja hogy hát igen,milyen fasza az élet kint mert ilyen autóra futja,miközben az az össz dolog amit fel tud mutatni.
Ez olyan jellegű kérdés volt, mintha én dicsekedtem volna azzal, hogy ő mennyivel több bárkinél is, ilyet szerintem nem olvastál tőlem.
Szokásos történetnek indult az övé, kimegy, összeszedi magát, hazajön és boldogul. Először nem is hittem hogy komolyan gondolja, akkor rémültem meg amikor eladta a BMW-jét (ami az álma volt korábban), annak az árából indult el.
Kint sincs kolbászból a kerítés, az elején nem volt neki könnyű, igaz ő nem elégedett meg tömegszállással, első perctől lakást bérelt. Ausztria indulásnak jó volt, rengeteget dolgozott, majd csinált egy nyelvvizsgát, azután a munkaerőpiaci értéke magasabb lett, kevesebb munkával jobban keresett. Tavaly áttelepült Svájcba, idén vállalkozást indított, de több lábon áll, ebből az egyik olyan ami a kedvenc sportjához köti, igazából hobbiként éli meg. Még nagyon fiatal, korán ment el itthonról, saját lakása nincs, olyan fordulatszámon él amibe egyelőre még nem fér bele a családalapítás se. Jó körülmények között él, élvezi az életet, bármikor kimehetnénk hozzá, nála lenne munka és meg se kellene szakadni, párszor már játszottam a gondolattal. A szüleim és apósomék is élnek még, de már betegesek, nekik szükségük van még ránk, ez most a legnagyobb visszatartó erő, de nekem a munkám is olyan ahol meg vagyok becsülve, azt viszont nem tudom mi lesz 5 év múlva, ha a helyzet úgy kívánja én se sokat gondolkodnék. Annak viszont örülök, hogy Te ennyire sikeres ember vagy, eddigi hozzászólásaid alapján egy kavicsot se mertem volna rádbízni, kellemes csalódás, bár lehetnél kicsivel szerényebb is talán.
nem bántani akarom a külföldön dolgozó fiadat de vett már magának saját házat vagy élete végéig bérel mint ott kint mindenki?
Én már a 8 éves fiamnak is megvettem a házat, hogy ne kelljen a fiatalságát azzal indítani, hogy 20 évre adósságba veri magát és rámenjen.
A fiad vett már a gyerekének vagy a gyerekeinek házat kint? Nem? Akkor mitől tud kint többet?
és azt még el is felejtetted mondani, hogy a szüleiket is itt hagyták miránk kórságnak 😅
és aki ugyanezt megcsinálja itthon? Akkor az csak ügyesebb mint te nem?
Jol mondod tezsvirem, tudsz te mindent en mondom
No,itt van az eb elhantolva.Bezzeg en a 202 MGSz szakkozepet siman ingye apszolvaltam. 😆
alapból fizetősre mert az államira várt 3 évet, aztán 100+ jelentkezőből ilyen 6 körülieket vettek fel szóval esélytelen volt, hiába volt annyi pontja hogy az orvosira felvették volna annyival
mondjuk a vírus telibe baszta az egészet, abba is hagyta mert nem fizet 2 millát szar online oktatásra