Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az milyen
Szereti a profin cukrozott buktat.
0,7 borosüveg, 3 dl benzin, rongy, Rongy kilóg, meggyújt, eldob. Problem solved. - sőt, lehet, személyes szabadság korlátozása testi kényszerrel és ennek a módszernek a kilátásba helyezése is segít
Ezt kb. meg se tudná Bogyó emelni.
Pipi, ez nekem akkor se áll össze... Ott vannak az 5 diplomás szülők, és olyan biznyiszt üzemeltetnek, amiben az iskolás gyereknek kell keccsölni? A gyerek meg - bár semmi szüksége rá - de elvégez egy buktacukrozó szakot munka mellett, levelezőn? Akkor azt minek?
amióta megvan az oltás nem kell éjjel felkelni hugyozni
ennyit tesz a nyugalom hogy már meglesz a csoda kártya
már csak a szomszédot kellene valamivel leoltani hogy ne hajnalban zúgassa a kocsiját
igazad van
Én az életben nem akartam "eltalálni" bárkit is. Én maximum az ellentmondásokra világítok rá, sajnos a te esetedben nem kell erőlködnöm nagyon.
A kialakult helyzeten sokaknak szerencséjére nem tudok változtatni, mert nincs hozzá eszközöm, így a sok alkesz-bagós-drogos kezeléséhez kényszer miatt hozzá kell járulnom, de szerencse a szerencsétlenségben, hogy a végüket látom is, ha nem is az összeset.
Az, hogy valaki 7800-ért vagy 30000-ért fekszik a kórházban ugyanolyan ágyon és ételt fogyasztva, az ennek a dolognak a kisebbik szelete, mert amikor mindenkit kibaszkodnak pár nap után, a 7800 forintos már nem úgy fog lábadozni, mint a másik.
És itt jön megint elő, amit írtam, hogy az élet alapvetően igazságos.

A te véleményed kb. annyit ér mint az enyém, csak az az eltérés, hogy az enyémet nem befolyásolja az, hogy érdekelt lennék az élvezeti cikkek használata miatt. éppen ezért én minden pressziótól mentesen tudok véleményt írni, engem aztán senki nem vádolhat meg semmilyen részhajlással, csak azzal, amiket általában tudnak és szoktak, és ha a te anyád, és ha te köpnél slájmot, és ha te nem tudnád megvenni mert a kényszerbetegség miatt nem futná rá (arra a valamire)?
szerintem már nem akar különbözetet fizetni ma már eleget tanult
ini tudjuk mit tettél tavaly nyáron
nyilván láttam, hogy nekem reagáltál, csak egyszerűen engem akartál eltalálni közbe nekem hátat fordítva bele lőttél a semmibe
Nézd azt már vágom, hogy nem vagy egy lám-lenge elmondtam a véleményem nem értetted, kérdeztél leírtam mégegyszer utána sem értetted, megint leírtam kivonatolva és most sem érted Ettől többet én nem tudok. Vagy nekem is azt kellene szívni amit te szívsz akkor tudnám mi a fenére reagálsz, mert én a kérdésedet maximálisan megválaszoltam. Én hagynám is ezt a témát ha lehet
Neked annyit tudok még mondani, hogy észt nem adhatok neked Abból nekem is kevés van
ugyan úgy mint amit most bevásárolt, de legalább nem 25 ezret dobna ki az ablakon csak 4 ezret.
Egyébként az ő barkácsszakköréhez meg pont elég is lenne
Vagy statárium és főbelövés......még jó, hogy a Ricsi félék szabadon mászkálhatnak.......
Nem öt milla, hanem öt év a kóterben.
Bogyóóó
2 kiló mit? Amit tegnap ettem az jó lesz?
Mert te nem ismered a hozzászólás alatti két, visszamutató nyíl funkcióját?

Azért ettől még tőled is jobb kifogást vártam volna el.
Fuss neki újból.
Olyanom volt egyszer vagy húsz éve, na az pont guriga taknyot sem ér. Már rég kidobtam.
Akkor kel majd életre a nagy rémhír az országban mikor INI-t feldugják a lélegeztetőre kezében az asztrás kártyával
szerintem kérjünk mindannyian fejenként 2 kilát tőle , hogy kussolunk Neki még így is vastagon megéri
2 hét múlva amikor gajdeszra megy a nagy bevásárlásod eredménye hátha valakit be tudsz csapni vele és elcseréled egy sima kézifúrós állványra
Persze ne itt próbálkozz
azért csak feljelentjük nem?
csak is
halvány lila fogalmam sincs, hogy mire reagáltál, abban sem vagyok biztos, hogy nekem szántad . Akkor egyszerűsítem. Te azon fölyhödzöl, hogy a te tb-ből fizetik az alja népek ellátását én meg azon, hogy különbséget kellene tenni az ellátás színvonala között annak függvényében ki mennyi társadalombiztosítási járulékot fizet be a nagykasszába
Aztán azon rugóztál, hogy mégis mire gondolok, hogy kapnák én 64-szer jobb ellátást Ezt az alanti viszontválaszomban leírtam szerintem elég egyértelműen
Ettől többet nem tehetek