Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dógozzá! ja, bocs, az nem segít akkor nincs más hátra, kell beszületni a tutiba, aztán csak a bérleti díjakért körbejárni - de azt hiszem, erről is lemaradtál.
Akkor nincs más hátra, élvezni kell, ami van, látod, ez meg Pipinek nem megy, hiába ül a kazal lóvén
Homeless-séggel hogy állsz?
ma van a tűzoltók napja..... köszönjük az áldozatos munkájukat a TŰZOLTÓKNAK
Azé 150 kilóból rohadtul nehéz belátható időn belül éhenhalni.
Az enyémet a Pipiéhez mérni? hát komám, már ez önmagában sértés rám nézve Max tokában hívhatna ki, de azt nem vállalnám, mert kerülöm az eleve vesztett helyzeteket
a fasz üsse ki a gazdag fogatokat
ti itt dúskáltok én meg halok éhen
ha már ennyire unatkozunk... bár most pont kellene dolgoznom, de az ráér délután is.
Nem néprajzos diplomád van? Látod, hova vezet a hamis információ Az agrárnak van értelme, ma meg már másképp nem is lehet földet tartani ugye.
Egyébként én nem az összeget sokalltam, NÁLAD sokalltam az összeget... itt most nem sértésként, de az alacsony igényszint az, hogy a bálás ruhához használt furgonnal felmentek néha 1 napra Pestre, az nem a luxus netovábbja és a ruházatod se, meg az asszony se a legújabb Gucci-ban pózol... a ház-kert se úgy néz ki, mint amire folyamatosan locsolod a lóvét.
Az én zsebem? Én ilyesmit nem szoktam nyílt fórumokra írkálni (mint ahogy szarós képet se teszek fel ) mert az nem vezet semmi jóra. Nem szerelek targoncát, csak hobbyból, ez gondolom, elárulja, hogy nincs szükségem rá... az asszony imád dolgozni, azért tanult annyit, nem azért, hogy HTB legyen. Olyan borokat, pezsgőket iszunk, ételeket eszünk, amiknek a létezéséről sem tudsz, plusz (kovid előtt) évi több alkalommal mentünk el pár napra, legtöbbx külföldre, és 4* szálló minimum... de ezek apróságok, csak ha már kérdezted Egyik gyerek még fősulis, egy idegen városban lakik, egészen biztos, hogy többe van, mint a te 10 éves fiad Láthattad itt a napokban, régebben hifiztem komoly szinten - elhiheted, hogy az is többe volt, mint neked ülni a tóparton egy tálca akciós sörrel
A bevételeinkről láthatóan szintén fogalmad sincs de annak örülök, hogy sikerült felbosszantani
Azok amúgyis meghaltak volna mostanra,ini megmondta,19-hez képest nem ugrott nagyot.
És anyád picsája ujfasiszta.
Olyat fogok röhögni mikor dobrev torokra fog szopatni,de vigyirogva fogod zabálni kétpofára a szart és kussolsz hozzá mert te akartad.
Há' mer' mér'?! Minden szép és jó, hála csodás kormányunknak, még "csak" 28 ezren haltak bele a kórságba: https://koronavirus.gov.hu/cik...

Egyébként az újfasiszta az te vagy, meg a velejéig rohadt, álkeresztény jobboldali kormányod.
Te meg rohaggyotthon büdös ujfasiszta.
Ez is politika,meg kapitalizmus.
Én támasszam alá? Támassza alá a WHO, ne meg a Szíjjártó.... Ja, hogy nekik sem sikerült.
Az egyformán jók mindegy mivel oltunk a rolls royce pfozer melltt akkor ezcsak trabant?
Alá tudod támasztani vagy csak ennek a hirnek hiszel holnap egy másiknak?
én meg hétvégéén elkezdem a legújabb szerzeményem felújítását az is jó program
tényleg nem A szilveszterkor felbontott bor ami akkor félig elfogyott még ott foglalja a hűtőben a helyet Idén volt már 1 szülinap ünneplésem egy névnap, meg most hétvégén megittam egymás után 3 sört 4 óra alatt Ez volt az éves fogyasztásom eddig
Na jöttek a napelemesek befejezni amit elkezdtek léptem...
Ma gurulás délután, holnap szekrényt rakok össze mutternak, csütörtökön gumishoz viszem opelkát, hétvégén meg kabrijjózunk egyet balcsira Pocsesnéval...
Azért kíváncsi vagyok a luxuskiadásaira havi 3 kilóból Mondjuk a felesége kis szerencsével el tudja tartani,most,hogy megemelték a bérüket Talán fizeti a bengát a bömbibe is
Az a bajod, hogy nem iszol eleget.
nem én befejeztem . Nem szeretem az írígy embereket Bár én is az vagyok csak én rád
A lelki nyugalmadra és a gondtalanságodra nekem ez nem járt ki az élettől
Fasz méregetés meg zsebbeturka...
Maraggyá' má'!
Na menek itt cicaharc lesz...
agrármérnök vagyok környezet gazdász szakon a másik szakmám az erdészet .
Az első szakmámat egyáltalán nem használom de abból tudtam kiágaztatni a másodikat aminek igazából a papirok miatt használok ugyanis saját tulajdonú közel 400 hetáros erdőbirtokon gazdálodunk. Édesanyám sosem volt a családi biznyicben Ő gimnáziumban tanított vagy 40 évet. most a szülemi 78 és 75 évesek tehát inaktív korban vannak már.
Igen a 90-es években a gyereknek kellett keccsölni. Mert volt rá lehetőségüng ezáltal volt pénzünk is. Amíg neked a szotyira kérni kellett a zsebpénzt addig én a munkámból megkerestem azt
A helyzet az, hogy nekem te nem állsz össze Annyira meglepődtél azon az összegen, hogy mennyi az a minimális kiadás amibe nekem a saját qplerájom havi fenntartása kerül, hogy majd leesett az állad. Természetesen abba a költségbe az én személyes kiadásom nem is volt benne az csak az az összeg ahogyan egy hónapot indítok
Teljesen elképedtél a mai világban már 5 kiló 1 feleség 1 gyerek 1 ház 2 autó egy csónak egy horgászpart fenntartásra nem egy ökör összeg. Azt mondtad nem érted, mert te LUXUSRA is költesz Kérdem én mi lehet az a luxus amiből a szánalmas bevételedből költeni tudsz? 2 gombóc fagyit nyalsz el? nem csak egyet egy héten vagy el sem tudom képzelni ettől kevesebb bevételből mire mindent kifizettél a háztartásodban milyen luxusra költhetsz Ha te értelmes pénzt keresnél a targoncaszereléssel akkor a feleségedet nem hagynád sanyargatni a munkahelyén. De ezek szerint szükségetek van arra a bevételre tudom hivatásból dolgozik mert szereti csinálni De azért mégis? Te már turkáltál elég sokat az én zsebembe Turkáljunk már egy kicsit a tiedbe Az, hogy mennyi a kettőtök bevétele az nem különösebben érdekel az össz bevételetek nem éri el a millát havonta ezt már nagyjából elárultad magadról. Mond meg mennyibe kerül a qplerájod fenntartása és légyszives sorold fel nekem azokat a luxusokat amire költesz.