Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezek a te paramétereid Hát igen ez elég extrém
En a helyedben a hasitasit szegellnem.
Nem biztos, hogy ez jó, lölő nevével nem találkoztam a cikkben
én ott sem látogathatom, szombaton is rendőrt hívtak rám amikor be akartam menni
erre elég ha veszel egy olyan állványt amibe bele megy a kézi fúrógép. Néhány ezer ft, sógoromnak van, precíz munkára az is felejtő amire neked kell kiválóan megfelel
a mégis legyen már egy iskolázott a csapatban az úgy néz ki, hogy édesanyámnak 2 diplomája, édesapámnak 3 diplomája testvéremnek szintén 2 diplomája van. Talán a családból egyedül én nem használtam semmire ezeket a papírokat a vállakozásokhoz semmi szükségem nem volt rá.
Ezt már leírtam néhányszor semmi titok nem volt benne 13 évesen már nyomtam a gombot a családi vállalkozásba mint nagyon sokan Amíg te a haverokkal focizni jártál a lakó mögötti játszótérre én kuliztam az iskola után délutántól estig, majd 9-re hazaértem és tanultam 11-éjfélig. Nyári szünet azért volt jó mert még többet tudtam dolgozni. Talán ha gyerekkoromba voltam 2 építőtáborban bár nem nagyon nézte jó szemmel a család a nyáriszünet a gyereknek nem a szórakozásra való Volt nagyon sok penge műmájer gazdag apuci kedvence akik már akkor golf 2-vel jártak amikor én örültem a warthburgnak. De az is kombi volt, hogy tudjak benne pakolni. A hétvégéim mondjuk mindig a szabadok voltak nekem ennyi volt a gyerekkorom. Na ebből a sok műmájer gazdagból azóta 10-ből 8 koldusbotra jutott. Két marékkal szórták a pénzt bmw, nagy ház motorcsónak a Tiszán, drága nyaralások. Aztán mikor apucinak beszart a jólmenő vállalkozása akkor meg kenyérből nem ettek eleget. Mindig mindenki azt hitte a jólét örökké tart. De beszaladt a külföldi konkurencia a 90-es évektől aztán lett baj nem kevés Aztán felépítettem egy vállalkozást ami szintén jól zenélt persze volt mihez nyúlni nem elnyaraltam meg kihugyoztam a pénzt hanem szorgos hangya módjára gyűjtögettem, ha volt valami ötlet befektettem. A főiskoláimat felnőttként távoktatásban végeztem ami éveken keresztül kivette majd az összes hétvégémet. hétköznap meg 14-16 órai munkával voltam elfoglalva hazajárni csak aludni jártam haza. Nekem nem volt időm nappali tagozatos diákot játszani Nem sajnáltatni akarom magam igaz, hogy a gyerekkorom a fiatalságom a tanulás és a munka jegyében telt de nem bántam meg belőle egy percet sem Aztán eljött az az idő amikor kezdtem belefáradni ebbe a feszített tempóba és úgy voltam vele elég lesz a kevesebb is kiszervezem másnak is a munkát. Talán 1 dolog van amit bánok, hogy a befektetéseimet sokkal jobban kellett volna kezelni. Mai tudásommal és lehetőségemmel ezt a részét teljesen másként csinálnám De akkor nem lehetett látni előre,mint ahogy a lottó 5-ös számokat sem tudtam megálmodni még az elmúlt 20 évben.
miért nem utasítottad vissza Bekrepál tőle a dublőröd mielőtt meg lesz a kártya
Nem tudom, hogy ez hamisításnak minősül-e, de ha annak veszik valami 5 milla körül alalul a bukta.
Barkács. Arra jó amire vetted
Tizedeket szerintem. 2-es fúróval már lehet vele dolgozni, nem töri el.
mennyire mozog oldalra a tengely amin a tokmány van?
Megvettem, összeraktam, közbe sírva fetrengtem a röhögéstől: a talpa nem öntöttvas, mint az "ipari" fúróknak szokott lenne, hanem 2-es bilivas lemezből mélyhúzott idom. Az oszlopa nem tömör acélrúd, hanem másfeles lemezvastagságú acélcső (gyk: a porszívók egyenes csöve....), a gépasztal is alu öntvény. A lézer (van kettő!) se piskóta: ha csak megérinted a gépet, akkor 3 mm-rel arrébb ugranak a fénysugarak.

Viszont fúrni nagyon szépen lehet vele, és csendes, csak picit zörög....
beutalóval senki nem ellenőriz semmi adatot, senki nem kér semmit, a sok x papír kell meg a beutaló, a következő körre meg a kis kártya kell meg egy újabb xxxx papír
Kemeby mint a vidia.

http://youtu.be/WFy78eOmBHs
na ja......mondjuk engem konkrétan érdekel. Ha nem, akkor sincs semmi, szabad országban élünk következmények nélkül
Mit veszithet,alig nezik a forumot az emberek.
Az igazat...
most erre mit lehet mondani
meghint leírom sokadszorra, de azért mondtam, hogy nem hiszem azt, hogy felsőfokú képzettséged van, mert különösen értetlen vagy.
Tehát:

te mindig egyedi- és kivételes példákból általánosítasz.
Ez a te bajod.
A cigányoknál és az óvodákban az egyedek mindig hangerővel próbálják elérni azt, hogy nekik legyen igazuk, ezt nem én találtam ki erről olvashatsz is, ha komolyan érdekel (persze nem fogsz) de a hangerőt a szmájlikkal megtűzdelt bő lére eresztett mellébeszéléssel akarod elérni.
Nem sikerül.
Megcsináltad a nagy tervet?
Utánaszamoltam.Az inkább 30-35 ezer furat.Ha othonra kell akkor tökéletes.Mülyben elmegy.
Szia!4 éve vett a cég ilyen oszlopos furogépet.Jellemzöen 6-9 es lyukakat furunk vele.A gép ridegtartáson van tehát nincs kimélve.Olyan 10-12 ezer furat lett vele eddig csinálva.Egy gond volt vele eddig.A lforgotengely fogaskeerekét egy átmenö furatban lévö stift foglya.Az nyirodott el.Olyan 100-150 furat után nem árt pihentetni mert melegszik a motor.Ja igen,0.9 mm-es lemezt furok vele stnacolva,egyszerre 12darabot Tehát elég vastag az anyagvastagság..
Amúgy meg nem akarok lakatosműhelyt nyitni, csak erre a kacatra most rákívántam. Vehettem volna az árán inkább motoros kesztyűt, arra lehet nagyobb szükségem volna....