Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én múlt évben voltam nálunk a boltban mindegyik külön vehető aljzat gyerekzáras volt
egyedül a 40 méter hosszú gumi szigeteléses 3x1.5-ös volt gyerekzár mentes, ellenben meg mahd 18 ezer volt, de hegeszteni nem a teszkós 3x75 mert 40 méteren már a 2.5ös pálcát alig olvassza
nyírja a ki akarta a füvet
a fű egy világméretű átbaszás, hihetetlen pénzeket lehet vele kaszálni
valami nagyon okos elhitette az emberekkel hogy a nyírt és gondozott pázsit az szép, na azóta ömlik a pénz a szakágba
vannak olyan tápszerek ami 7-20 ezer literje, és veszik
meg robotfűnyíró
meg a faszom
Hetente egyszer, de nagyon picike a terület: nem több 40 négyzetméternél az egész, bár 3 kicsi darabban van, és nagyon zegzugos alakúak.
Közben látom, szintén zenész
Én mindig csinálok, mert a készen kaphatók szarok, viszont drágák... eleve a teszkós az 0,75-ös, talán 1-es (az nem is szabvány, de kínából jön ugye) Amit gyártok, 1,5-ös, és gumibevonatú csatikat veszek rá - azt dobálhatod, masszív. Ha mégis eltörik nyaknál, 10 perc alatt újra szerelhető, szóval örökös. Én viszonylag sokat használom, nagy kert fűvel, utca fűvel, meg még 3 hosszú sövény is van (sövénynyíró is kellett) A benzines gépeket utálom, nyűgös, zajos és büdös, az akkus meg gyenge fos.
akkor nem sokat nyírod mert nekem minden évben vágni kell 2 métert a végéből mert eltörik a gépnél mert sokat hajlik
már csak 23 méteres a 30 méteres hosszabbító
Én belenyomtam a pákát, most már bele lehet dugni
De alapvetően a lengőkábelt inkább magam gyártom le, mert borzasztó silányak ezek a barkács hosszabbítók, és ahhoz meg drága.
Villanyszerelő boltban vannak fasza vízmentes, gumi csatlakozók, abban nincs ilyen marhaság és bírja a 16Ampert a valóságban is, nem csak letekerve, korlátozott ideig.
Ne is mondd! 22 évvel ezelőtt költöztünk kertes házba, előtte életemben nem láttam közelről fűnyírót, és nekem is az volt a LEGELSŐ dolgom hogy keresztül toltam a vadiúj 20 méteres hosszabbítón. Vettem másik mazzagot, és ez immár 22 éve bírja sérülés nélkül, pedig a legolcsóbb sárga teszkós vacak.
Én 1x bíztam rá Rátolta az U alakban heverő zsinórra - tehát lett a 15 méteresből 3 db 5 méteres inkább én lenyírom meg aztán kell is a testmozgás
...ennyi lehet, neked se ártana...
Mondjuk azóta van a garázs sarkán egy konnektor külön FI relével ilyen célokra
a jóságosan kedves édesanyját húzza seggbe aki kitalálta a gyerektáras lengő csatlakozó aljzatot
2 szem homok megkarcolja utána lehetetlen bedugni, a belső rész meg mindenhol olvasztva van
asszony nyírná a füvet de nem bírja összedugni
én eddig csak megrokkantam a munkában......
egy alkatrészem sincs ami jobb lett volna a munkában szerzett hatásoktól
a március végi halálozások száma elérte a decemberi heti 4 ezret
ha egy influenzás időszakhiz hasonlítjuk össte azért 600-1000 emberrel több mint az átlag
szóval napi 100-150 ember megvolt pluszban
úgy gondolom ez már jelentős plusz, meglátjuk a (vítus utáni)nyári-őszi adatok mit mondanak
úgy gondolom akkor meg kevesebb lesz mint másik években
nem vagyok se vírus tagadó se párti de a statisztikák szerint az utóbbi fél évben jó sok ember életéből elvitt a vírus hónapokat éveket
de még mindig azt állítom akinek TÉNYLEG rendben van a szervezete annak nem kell különösképp félni tőle

Mondtam hogy náci.
Nem. Ma a star wars napja van. Mondták rádióba....
Hagyd már a hülye médiamarketing gerillaharcod. Te vinnyogtál 500 napi halottról is de az még a villamoselütöttekel se jött össze. Csak mert akkor azzal tudtál o1gézni. Igazábol a ti fajtátok árt a legtöbbet bármilyen megoldás kivitelezésének.
"Dolgozz keveset, nem ér baleset!" - Már csak munkavédelmi szempontból is helyes életfelfogás.
a krisna nem jó mert azok csak akkor dugnak ha gyereket akarnak
meg most inkább olyan (xl)buddhás a térfogatom akörül kellene valami üzletet csinálni
dolgoloztam én már eleget az eddig soha nem vezetett jóra
nagyjából.....
Az nem nagy cucc,csak egy takarítócég kell.
Krisnás ingyenkajával életed végéig elélnél ebből a tartalékból.
Sztem Ini nem közveszélyes
kb egy havi tartalék
azt hiszem Ini-t nevezték anno közveszélyes munkakerülőnek
pakolni és takarítani kellene nagyüzemben.... még a mosdószekrény és az előszoba szekrény hiányzik illetve egy-két dolgot csináltatok még az asztalossal pluszban.... de lényegében lakható lenne a kecó