Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

700 km országúton kb. 8-9 óra minimum, ha húzod neki... túrázós tempóban meg inkább 10-11... annyit ülve egy nap motoron nagyon víg lehetsz
Ez a (túra) elég tág fogalom... Ahány motoros, annyi szokás.

Van aki elmegy 100km-t, annak az már túra... Másnak 5-600km, megint másnak 1000km stb....

Én vígan elvagyok 700km-t egy nap alatt a csupaszon
Ki akar naked-el túrázni?
Az utcai/hétköznap közlekedési eszköz....nek is jó.
A k1600-e szép
Első motor volt, amin tanultam.... 11 évesen
Siman elvagyok a szurke ilyen cuccaval,vagy a tobbievel,menet kozben nem szamit.
Így van, vagyis nincs hurkatöltő
Retro szériák majdnem mindegyikből jól néznek ki. Szerintem jobbak mint az eredeti.
Belátták, hogy jobb, ha el van dugva
Kibaszott rusnyák az eu normás kipuffok. Vagy egy nagy doboz a motor oldalán, vagy ha mégis.megpróbálkoznak valami imitácioval a kipufogók irányába akkor az monimum túlér a hátso keréken, de még oldalról ki is takarja.
Van,csak alágyűrték.
Kinjukban.
Az én motoromban azt kifejezetten szeretem hogy nincs kipufogó.
Vegulis fel kell lenditeni a csőgyártast es a fröccsöntő ipart.
Ez oszt fantaziadus,es szebb.
Hát ebben teljesen egyetértünk. Én is a régi Z1000-es Kawa formavilágát szeretem jobban.
Sok év házasság után kérdezd meg újra ezt tőle
A klasszikus kb. egyenes ülésen ahol nem a hátamon, hanem mögöttem ült sokkal kényelmesebb mindkettőnknek.
Jól.
Nem mind,ez spec a kawara jellemzo,amugy retrobol a cukorkaszinu a best.
Nem,
Biztos jó, nyilván tetszene ahogy a Duci is, de ott bukik a V2 nálam, hogy egyiknek sem lehet alapjáraton ráengedni a kuplungot, de legalább is nem érdemes.
Ez ilyen ízlés dolog. Nekem a villanymotorok jönnek be.
Na,pont erről beszélek.Hát hogy néz már ki az fél métert kilógó műanyag darab ott hátul?
Azzal.se mentem még bár kinálták de az is eleve kölcsön motor volt,inkább nem kockáztattam a kölcsönbekapo bőrét ö konkrétan a motor kisfordulaton való viselkedését kritizálta a többi jó állitolag.
Jó régen mentem egy parkolókört egy VFR-el, szóval nem releváns. Cserélhetünk mert kíváncsi vagyok.
Aztán már tényleg csak Zoli kezéről kell lecsapni a Triumphot, meg talán Levitől kell lenyúlni a KTM-et hogy milyen már az a mindennél IS jobb motor

Kolléga most vett egy Yamaha Tacer900-at, arra még fenem a fogam, de megvárom amíg ő karcolja meg először, és csak utána kérem el
Ezt a trendet meg végképp nem értem, az összes.mostani naked elsölámpája ráfolyik a sárvédöre ( vidéken sárhányóra).
Ráadásul lassan olyan egykaptafára készüének, hogy szemböl meg nem.mondom melyik uj tipus jön szembe.
Régen már a csopperek kivételével.messziröl meg lehetett mondani mi jön szembe.
Labtarto kipufogoval?
Ez pl kuvajol nez ki.
És az se mindig......