Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viheted előtte próbáld ki az mt-t, csak hogy legyen hasonlítási alap. Jóbarátomnak van egy 950sm, a fia most érettségizett és vett neki egy sima 09-es, apuka bejáratta, annyit mondott hogy még szőrben sem cserélné a ktm-re
Baromi sok a 09, sokkal beszéltem, mindenki panaszkodik hogy jó jó de nem az igazi, hintázik, szitál... az sp lehet hogy jobb, sőt biztos.
Alpokban mindegyik mt09 meg a 09tracer ahogy gyorsított ki, folyamatosan pumpált a hatulja, az enyém meg semmi. És most erre is panaszkodnak akikkel beszéltem.
Na mindegy ha sor3 akkor a triumph. Főleg ha újat vehet az ember, a tiger szériából válogathat egy profi motort. A nakedek meg eddig is jól voltak
CBF 600 N-el 1130 Km 1 nap alatt, 2 személlyel Montenegróból haza.
Ez nem igaz. A jól hangolt, feszes futómű is kisimítja az úthibákat, nem kell hozzá hintaló legyen.
NEM VITATKOZOK!
Én Vén hülye vagyok....
Flúgosok és bolondok vannak és lesznek
A paradicsom se volt rossz!
De nekem k....a szokatlan volt

Hülye sor4 mánia, sorry
De!
Jó is a szutyadék de tényleg. Látod génhibás selejt vagyok, viszont nem fáj.
Van polip mentes szerkom
Már 1x mentél egy motorral (szutyadék)
Nekem nem kell más esély...
Autót se veszünk 4henger alatt
Miket olvasol, Bogyó megfedtőzött.
Az már Bogyónak sincs!
Nincs, de a haverokkal felvetettük, hogy legközelebb 4 motor helyett egyszerűbb lenne egy kocsival menni cucc elfér, költség oszlik, csupa előny!
nekem 750 volt a csúcs, ebből minimum 200 földesút, de volt olyan hely ahol a patak mederben a kidőlt fa akatt húztuk át a motort
reggel 5 indulás és kb 2 fele volt az érkezés
748 km volt az utcánk végén a táv de kerültem egyet a faluban hogy meglegyen a 750
e ilyen 600 feke is simán letoltam többször is a 17 lovas 30+ éves cagivával ugyancsak tereppel
Ja igen kocog béjjemwéés.
Indexe sincs.
Nincs utánafutód?
Hát én reggel elindultam Dubrovnikból, és este 9-re voltam otthon, kb. 800 km. Egyáltalán nem voltam víg Az ucsó 300 km Magyarországon - unalomig ismert útvonalon - esett a legrosszabbul. Bónuszként 60 km-el a cél előtt még meg kellett állnom beöltözni esöruhába, és kezdett setétedni
Mondtam baszasd 1et a gülüvel, nem adsz magadnak egy esélyt se, hogy rendes motoron ülhess.
Csak ne lenne a polip.
Én happy is vagyok
A mostani 2 kerekű meg kényelmes is (nekem)
A Hornet-el 600 km után 3 napig még a motorra se akartam nézni