Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az MZ-s nagyon korrekt volt,mert körönként kihúzódott előlünk. Nyílván nem egy kategória,de a kanyarokban nem volt útban
A haverom vette ezt az R1-et most. 1 évet állt,mikor beröffentettük egy darázsfészek kirepült a kipufogóból
A kormánystabilizátort ott lebasztuk róla és go! Mondjuk a fékek is gyalázatosak voltak,de erre a kis pályára elég volt.
Ezt a Kawás gyereket akartam megfogni ,de esélytelen volt. Csak üldöztem végig
De aztán néztem a motorját és észrevettem hogy az erre a pályára van belőve. Áttétezve volt stb....
Meg tuti hogy sűrűn jár ki.
3 óra volt az út a négyesen
Büntetés.....
Ja, de most másodjára legalább nincs izomlázam mint múlt héten
Nem véletlen,elpuhultál utcán.
Akkor pont elkerültük egymást. 1ig a gokartosok mentek, aztán én már nem mentem vissza. Bár szerintem senkit nem zavart volna ha fél napos karszalaggal felmegyek még, de eléggé ki voltam már, nem hiányzott.

MZ-s srác az haver. Kristóf. Régen MZ versenyeken egymással meccseltünk mindig. Hol ő volt jobb egy picit, hol meg én, de most megalázó módon jobban ment nálam.
A Kawás, meg volt egy szürke pályaidomos nem tudom mi, kézzel festett rajtszámmal, na ők a múlt héten is kint voltak, szóval könnyen lehet hogy folyamatosan kint vannak amikor lehet.
Jahh...mi 12.30-ra értünk oda. Fehér Ford Ranger. Én is kapkodtam a levegőt a végén már nagyon.
De még 6-kor csapattunk egy gokardos kört is
Volt egy MZ-s fiatal magas gyerek,az is szépen ment nagyon. Na meg egy első lámpa nélküli Kawasaki-s ,na azt nem lehetett megfogni...szerintem a pályán lakik
Igen látom.
De, pontosan...
Azt hittem odajössz, mert egyedül voltam matt fekete Hondával, én meg nem tudtam milyen motorral jössz.

Párszor szerintem megelőztél, de ezzel a kék motorral nem igazán volt konfliktusom, így nem emlékszem pontosan.
Majd visszakeresem a dashcam-om felvételéről, de ha fotóztak a haverok a lelátóról, akkor te is megtalálod. Fekete-fehér kopott Berik ruha, matt fekete Shark sisak.

kb 10-től 13óráig izzadtam a pályán, és büszke vagyok magamra, mert rám jött a bőrruhám, és sikerült 1 perc alá bemennem stabilan.
57.29 volt a legjobb időm.
Ezen persze lehet csiszolni bőséggel, de nem erőltettem az időt. Egyenlőre a technikára gyúrtam, meg a ritmust keresgéltem.
Elég szar az erőnlétem, az meg kell, hogy magabiztosan gyorsíthassam a kanyarokat, meg rövid féktávokat tudjak venni. Így is a 20perc végére görcsölt a kezem, és remegtek a lábaim mindig
Szép reggelt kívánok Motorosok ! Süt, és a szél sem fúj. A hűtés remek lesz nincs meleg!
De ez nem “bármi”
Télen mikor ásítozva dologtalanul tébláboltok, adott az idő az olajcserére! Én nemrég cseréltem le az olajokat, fékolajjal kezdve. Amit leeresztettem az is tiszta volt, nem a színét, hanem a használati idejét vettem alapnak!
Ez nem oszi lesz....
Bármit idézek neked a netröl
ez a hiba nálatok
legalább 2 évente kellene egy olajcsere+takarítás de inkább sűrűbben
ekkor mindig fasza maradna....
Nem Zoli ez az Elemző? ELEMző...érted?!
Na tessék Jó fej ez az Elemző
Alfa01!
Kevesen tudják követni az észérveit ,de ez nem az ő hibája !
Megnyilvánulásai határozottak !

Azok az emberek, akik szűretlen formában tálalják véleményüket, feltehetően nem módosítanak meglátásaikon akkor sem, ha a környezet mást vár el. Mivel kevésbé akarnak megfelelni másoknak, így kendőzetlenül mondják el véleményüket. Ebből kiindulva több neves egyetem kutatói összefogtak, és 276 embert vizsgáltak laboratóriumi körülmények között, illetve 73 789-et Facebook tevékenységük alapján, és azt találták, hogy erős összefüggés van a profán stílushasználat és egyenesség, őszinteség közöt
Kutatások arról számolnak be, hogy azok az emberek, akik sok trágár kifejezést ismernek, az átlagnál magasabb IQ-val rendelkeznek. Mielőtt messzemenő következtetésekbe mennénk, fontos elárulni, hogy a kutatás eredményénél mindenhol csak a vulgáris szókincs és IQ összefüggést emelik ki, viszont ez így nem teljesen fedi le az igazságot. Attól még, hogy valaki állandóan rondán beszél, nem lesz intelligensebb. A csúnya szavak ismerete akkor jár együtt a magas intelligenciával, ha a mért személy egy perc alatt képes átlagon felüli számban felsorolni trágár szavakat, kifejezéseket. Tehát mindez csak azt árulja el egy illetőről, hogy milyen gyorsan képes gondolkozni, majd szókincséből előhívni az adott szavakat. Az viszont egyértelmű, hogy attól, hogy valaki széles skálán ismer, esetleg használ is nyers kifejezéseket, semmiképp sem egyszerű, alacsony intellektusú ember.
Őszinte és egyenes ember!
Alfa!
Ujra felesben vannak clammal.
Na lett jó o-ring az olajbetöltőhöz?
Egy szezon alatt kap annyit, hogy fekete benne az olaj. Szerintem Zoli barátom is meg kérem cseréljük majd le a gülüét mert nem tudom mikor volt utoljára.
KériLaci nem jöttél Kakucsra.
Jó volt
Gondozni kell bármit is egy telón? Úgy tudtam, ha nem szivárog az "olej", akkor nem kell piszkálni.
ha a hátsó kihalt érdekes lenne az elejét is szét túrni
az utcai harcosok nemigen gondozzák a teleszkópot
Mááá mindéggy vót, így vettem. Most új az is.
Szurot a manual eloirja cserelni.
Mondjuk spec sose volt gond a madaras kuton.
nem kell szivattyut cserelni.
De talaltam jobbat, vagyis teso, aldi kut, Budaörsön, olcsobb mint a madaras.