Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, persze
Véletlenül sem azért mert O1G-zéssel akartok választást nyerni, nem programmal.
Mondom én
Lehetek őszinte? Engem sem nagyon.....
Itt senkit nem érdekel a motorozás vedd már észre
Kawa70, hol vagy?
Egy órát mondtam, várjak addig?
Nem azért van kétharmada, ha nem ezért (nevezhetjük választási csalásnak is):
Tény neked az a nagy lufi fejed....az...
Persze, persze, amikor nincs érved, mert szembekerülsz a tényekkel akkor jön a szardobálás. Ennyit tudtok, ezért van kétharmada Orbánnak, mert ez az amit már meguntak az emberek...már amelyik nem olyan agymosott pártkatona mint te.
Erre meg még senki nem figyel....ezért a legjobb
Nekem már a 80-as években 152 centis UHD tévém volt,7.1-es Harman Kardon hang-projectorral!
Az NDK-ból hozattam be az Ájtiti videjómagnóval Az is titán fejes volt öcsikék!
de Ferieknek kellett volna, mint írtam, hisz akkor mar egyértelmű volt, hova vezet ez.... csak még ehhez is balfaszok voltak.... ahogy mondta, “nyilvánvalóan nem csináltak semmit.... semmit”
Tény közlés volt, mivel ma még nem mondtad el 4x minimum.
Pedig reggel 9 ig ez lett volna a fajta limited.
Én meg Türner Gyulára. Ő az egyetlen őszinte politikus...nem is vitte sokra
Dehogynem ment még kamattámogatást is adtak mellé.... vittek mint a cukrot....
Vasárnap van, ráérünk. Meleg van motorozni - talán majd estefelé....
Ezt mondom én is, csak ebben is valahogy benne volt mindenki.... mar az elején elkezdtek ezt nyomni, Feriék meg rátettek a tűzre, mert nyilván sokan melegedtek így úgy a lángnál.... nem kell többet belelátni, csak ok meg balfaszok is voltak hozza
Bogyó kezdte.
Nincs baj azzal hogy balos, csak nem kéne hazugságokat nyomatni.
Azzzz
deeee... 2001-ben létrehozták, új termék, nézték, mi lesz belőle... akkoriban nem is ment nagyon. Aztán váratlanul kibaxták őket 2002-ben... feri feladata lett volna megállítani, ha őszerinte hibás lett volna - de ehelyett ő inkább erőltette, soha annyi hitelhirdetést nem láttam, mint a 2004 utáni időkben. Boldog-boldogtalan vette a lakást, autót, lapostévét, mintha muszáj lenne... jól éltünk, feri népszerűsége töretlen... Aztán most jön a kedvenc mondásom: "láttuk, hova vezet"
Te csak nyald a seggüket - érdekből.
Na jó..én Torockaira szavazok. Minden más nem érdekel
Nem volt semmi baj ezzel, csak nem kellett volna ész nélkül nyomni.
A válságról valóban nem tehetett egyik sem, de arról igen hogy ennyire eladósították egy ilyen kockázatos hitellel a lakosságot.
Nem tudom.
Fire105 jobban tudja mi vagyok. Kérdezd őt
Én nem, csak tényeket írok le.... de ha valaki politikát lát benne, az legyen az o dolga