Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Google profilodban Idővonalra menj rá és visszanézheted, hol és mikor jártál az elmúlt években,persze, ha engedélyezve volt a Hely megadása a mobilodon.
De ha be van kapcsolva a térkép, akkor hogyan kell? Kíváncsiságból engem is érdekelne...
Nem lehet,csak akkor ,ha be van kapcsolva a térkép.
Nem kéne.A guglit akarom.Állítólag lehet.
Arra nem a guglit kell használni, hanem a szintén ingyenes R-Bikert és hasonlókat. Azok erre lettek kitalálva.
Nézd meg magad: márkás, sok százezres bicó, hozzá fene nagy öntudat (sisak, feszes naci), Prius..... ....hát izé, öööö
Ezt csak a hülyék terjesztik.
A Prius az okos ember választása.
Na akkor monnya má meg valaki hol lehet bekapcsolni a google követést.
Jó lenne faszán lekövetné gps bekapcsolás nélkül a túraútvonalat.
Olyan jó girbegurbán ahogy az út adja,most csak megállónként egy egyenest dob,nekem kell bogarászni,ahhoz meg lusta vagyok.
Na, a Prius az pont elég buzis dolog, de tényleg. Húsz éve mikor megjelent, csak keveseknek volt (mint ahogy homoszexuális embert is keveset láthattál az utcákon), azóta meg csak terjed ez a hibrid rettenet - a Pride népszerűségével együtt.
Mi próbálkoztunk a Prius témával, de Bogyó mindig melegen tartja
Azér' nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik.
Itt én vagyok a legokosabb IS
Csak nem vállaltam
Nem mindenkinek van érzéke hozzá. De a KRESZ vizsga azért szimplán egy tanulható anyag, ahhoz nem kell érzék. Mondhatjuk úgy is hogy egy IQ teszt, és még csak nem is magas a léc.
Az hogy azon valaki egyszer megbukik, szimplán lehet hogy nem tanult. De másodszor azért már elég nagy sötétségre vall, ha nem tudta megtanulni, vagy az is ha nem jött rá hogy tanulni kéne.
10 ember? 3 magyar, az már 2 párt
A phaszt!
A biciGlivel az a bajom, hogy tekerni kell: uraim, a 21 században élünk, győzzön már végre az ész a puszta izomerő felett! Nem vagyunk mi igavonó barmok (tisztelet a kivételnek), ha fel bírtuk találni a belsőégésű motort, a rakétahajtóművet vagy éppen az atomreaktort!
Lehet változtatni, de ésszel kéne, nem ilyen "bátran"
csak nem tudtok leszállni a politikáról....
Engem amúgy nem zavar, jó helyen van.
Egy központi hely attól központi hogy mindenki oda megy, nem attól hogy középen van. Az csak praktikus egybeesés.
Ott találkozik mindenki, üzleteket kötnek, piac, ettől pörög a gazdaság a területen.
Ez persze tömegnyomorral jár. Ha ezt megszüntetik, akkor már nem lesz központi hely, és az összes előny is megy a levesbe.

Közlekedés szempontjából eddig is szar volt a belváros. Senki nem ment be akinek nem muszáj. Akinek muszáj az meg csak jobban szopik ez után, tehát szarabb lett a világ miatta.
Ha csökkentei akarja az autók számát a belvárosban annak az a módja hogy a külvárosokban a metró végállomásoknál meg hasonló helyeken P+R parkolókat kell építeni.
Fejleszteni kell a tömegközlekedést, hogy ne legyen gond autó nélkül bemenni a városba.
Átmenő forgalomnak meg elkerülő utakat építeni, akár a meglévő hálózat átszervezésével, fejlesztésével, ne adj isten befejezni az M0-ást.
Ha ez megvan akkor a kutya sem fog bemenni, mert simán nem éri meg autóval kínlódni.
Bécsben már így van. Megálltam a külvárosban egy bazi nagy parkolóházban egész napra 3€-ért átsétáltam a pakoló házzal egybe épített metróállomásra, és gyorsan, stressz és parkolási gondok nélkül bementem a belváros közepébe.
Nálunk láttad mekkora P+R parkolók vannak? Kihalásos alapon lehet csak bejutni, mer tannyira nincs hely, miközben özönlik a tömeg a bejövő utakon.
Asszony is ezért jár kocsival, mert a metró állandóan lerohad, vagy újítják, nem tud hol megállni azt is drágán és még a bérletet is fizetnie kell, a zöld rendszámmal meg bekaphatják. Töredék költségen, kényelmesebben kellemesebben bejár mint BKV-val.
Mé bántjátok gergelyt?
A legjobb polgi 20 éve.
Mert nem fideszes?
A legjobbat teszi amit lehet,mert a szemét kormánypárt elvette a forrásait.
Gonoszak vagytok.
Baromi egyszerű. Amit a liberálosok mondanak, az a jó törvény, amit más, az náci,fasiszta,rasszista,elnyomó,diktatúra
A biciGlivel csak annyi a baja Bogyónak, hogy elfújja a menetszél a gyufát és nem tud rágyújtani menet közben
Annyit ér mint a nehézvíz
De ahogy nézem, ezt a rákellenes hatását csak a kanabisz kedvelők és egyéb érdekeltek igyekeznek ráhúzni.
Gyógyíthatatlan rákosoknak egy jó fájdalom csillapítási alternatíva a morfium származékok helyett, de ennyi.
A rákos sejteket amúgy a sima hipó is elpusztítja, de gyógyszernek ettől még nem jó.
Rühellem ezt a faszt, és jól is esik csámcsogni rajta, hogy mekkora kretén, de azért lássuk be ez a cikk is ilyen indexes szarkenegetés.
Ha Bogyót elküldük a picsába az ilyenek miatt, akkor mi se erőltessük...bár ha azt vesszük, már úgy is megérdemelte ezt a sok hülyeség miatt amit az indexről linkelt