Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erre kapnál egy hibaüzenetet
Nem tudja megmondani,de ha valoban értelmes a földre tuti nem jon.
És mit mondott? Hogy csak ott van?
Nem artana egy alapos kartevoirtas,egy neves csillagaszt megkerdeztek szerinte van e ertelmes elet a foldon kivul?
Benne van
format:C
Ha telepitve lett,kurvara elbaszták.
arra utaltam ahogyan szerintük kezdődött.
Az utolsó mondatod nagyjából fedi az én gondolataimat is.
Ketto ottmaradt,11 jott el.
Ezt az amerikai baromságot szerintem hagyjuk meg az amcsiknak.
Mint lentebb említettem mindkét végletről megvan a véleményem s bár van egyfajta hitem, attól valószínűleg falnak menne minden pópa,lelkész,rabbi, de tán még németbizniszsándor is!
mondjuk az ősrobbanás nem evolúció , ezt elméleti fizikusok agyalták ki mert bár nem bizonyítható de amíg jobb nincs teljesen elfogadható
az élet kialakulása már neccesebb, de utána egész jól lekövethető
mondjuk én inkább afelé hajlok hogy ide be lett telepítve az "élet" szándékosan vagy véletlen teljesen mindegy
Befért, nem?
Na,szoval ezert nem jo a hiace,ez 1,5 ora tetris es egy kipakolas.
De nem lett öribari az iveco.
Azon kívül, hogy tele van lukakkal, semmi
Ez az ősrobbanás, massza, szervetlenből szerves, waterworld, ki a vízből, fel a fára, le a fáról van akkora baromság mint a kiradírozott, átírt, félrefordított biblia.
Nézz rá a Zolinkra: van akinek nem jutott az evolúcióból, megrekedt egy korábbi szinten.
mi a baj az evolúcióval?
Az asszony barát barátnője hivatalosan elvette a csaját,na mondom hát azt meg hol lehet,talán Amerikába?Na mondom hamar megnézem,hát már az unióba is több országba engedélyezett mint nem.
Az már gáz ha mindenről a főcigány jut eszedbe
Az élet pedig szép és ezt halálosan komolyan mondom!
Pedig sem gazdag, sem szép nem vagyok és eddig olyan qrva könnyű sem volt, de próbálom kihozni belőle a legjobbat, én szeretem az életem!
Az intézményesített vallásokra gondoltam - nekem ez egyszerűen kimaradt az éltemből. Rossz korba születtem?

Viszont nagyon emlékeztetnek az orbánizmusra: "mert a főnök azt mondta, tehát az úgy is van!"
Az egész világ úgy sz@r ahogy van, és mi emberek igyekszünk még elviselhetetlenebbé tenni egymás és magunk számára.
Gondolkodj pozitívan, mi?!
Az ateizmus is egy vallás, ráadásul elég bigott.
Mondjuk az intézményesített vallásokkal nekem is van bajom bőven, viszont az evolúció is ezer sebből vérzik.
Szóval szerintem "szerénység elvtársak, szerénység"! :)
Dehogy nincs!
De a liberalizmussal nincs bajod:))
A vallást mentális betegségnek tartom.