Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolod, hogy Ini ilyen hosszú videókat végignéz, amikor még egy se egy kismellű/kisseggű, de még egy csoffadt nagymama sincs benne?
Dehogy miattam nem jutottál be: egyetlen alkalommal megvettem azt, amiért egyébként 3x kellett volna sorban állni.
Rengeteg videó van a témában, de itt van néhány ami közérthető:
http://youtu.be/hQHMyxUdklM
http://youtu.be/jLk0N0DS8VA
Magyarán te is feleslegesen tul vásároltál, mint a többi gyökér, aki miatt nem.jutottam be a patikába
Akkor valamit ő baszott el. Hoppácska!
Remélem hogy nem (nem tervezek még megdögleni) - de az öcsém orvos, a szívgyógyszereimmel együtt azt is fel fogja írni, ha megkérem rá.
Nem tudom, de biztos vagyok benne hogy az ősrobbanás előtt élt
Hogyne, tegnap a Karácsonyi dugóban olyat mentem, hogy szerintem háromszor is felkerülök a "Budapesti autósok" oldalára
Szerinted kitart életed végéig?
Eszed azt a szemetet ahelyett hogy elkezdenéd mozgatni a vén testedet egy kicsit
Szálka felé új az aszfalt, és a zobáki völgy is kész. Festés nincs de kavics van.
Az Algoflex Forte is vényköteles lett júniustól - de a dögvész legelején rendesen bekészleteztem belőle (3 doboz 30 szemest vettem, 2 dobozzal még meg van belőle).
Az ibumax 800 jobb volt.De idén már vényköteles.
Van itthon 2 doboz Algoflex Forte, azzal szerintem el leszek...
Ütős fájdalomcsillapítót keress.
Mondjuk ganját.
Jövő héten végig szabin leszek, tervezek egy-két nap motorozni menni. Nagyon rám férne.
Esetleg motoroztok is néha,miközben megoldjátok a Nagy kérdést,a kérdések kérdését?
Meg csípőből a teremtés ateista és hívő változatát?
A teremtésnél pont hogy a semmiből lesz valami, ráadásul a teremtőt is kellett valakinek teremtenie, stb.
Az istenhit feltétele a logika eldobása.
A tudósok estek pofára sokszor, de nem jellemző, hogy amit fehérnek gondoltak, arról kiderül, hogy fekete. Inkább arról van szó, hogy néhány árnyalattal más. Nagy különbség. remélem érthető a hasonlat.

Az pedig megmosolyogtató, amikor valaki elhiszi a bibliai meséket (pl. beszélő szamár, vízenjárás, stb.), de közben a több évtizedes kutatási eredményeket élből kétségbe vonja.
"Hideg szél fúj, Édesanyám, b@szhatja a kendőjét!"
Nincs nagy típus ismeretem, de az biztos hogy szép auto az új Clio, az elején amikor még nem jelentkeztek a bajok, a feleségem is azt mondta, hogy annyira kényelmes és jó, még egy öregecske használt is, hogy a következő is az lesz, hátha egyszer tudunk venni egy újat. Ma már ezt nem így gondoljuk, de attól még lehet hogy az újak már sokkal megbízhatóbbak.
Ügyesen visszamész pár milliárd évet, és meglesed ki, vagy mi volt az, aki, vagy ami tevékenykedett itt akkor!
Madárdalos (varjú) napsütötte szép napot kívánok Motorosok! Előbb voltam boltban, és a varjúcskák megszokott károgását nem hallottam. Már hiányzik, a "madárdal"!! Az égbolt tiszta , sehol felhő! Csak kissé frissnek érzem az északi szelet. .