Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted az övét japok és németek tervezték,rakták össze,vagy valami nagy változás volt a gyártás folyamatában?
Amivel mi szívtunk az egy régebbi típus, aminek az elektronikai hibáit testelési problémák, valamint egy olyan beázás okozta ami a motortérben garázdálkodott. Először múló hibák voltak, sokszor kiolvasni sem lehetett, ami több autóelektromos szakembert is megvezetett. Volt olyan, hogy nem lehetett leállitani a motort, még kivett indítókulcsnál is járt, majd ha ráléptünk a fékpedálra akkor állt le. Olyan is volt, hogy reggel úgy fogadta a feleségemet a lezárt autó, hogy minden világított a műszerfalon, de beindítani nem sikerült, majd amikor elszállítottuk a szerelőhöz ott meg egyből beindult. A teljes elektromos rendszer átnézése és az összes testelési pont megerősítése után lett jó az autó, addig viszont szép sorban lefüstölt a légzsákvezérlő, a jobb oldali mell légzsák, majd a motorvezérlő is, végül a folytószelepházat is cserélni kellett kompletten, aminek elektronikáját is vélhetően ezek a visszatérő elektromos problémák nyirták ki. Egy ideje már nincs vele gond, de a történtek óta a bizalom nem túl erős iránta. Sajnos gyenge lábakon áll az elektronikájuk, ezt már szerelőktől hallottam, egy testelési hiba, egy lemerült akksi, vagy egy bikázás is okozhat százezres károkat a rendszerben.
Ahol végül rendbeszedték olyat is meséltek, hogy volt olyan, hogy a néhány éves autó egyik vezetéke oxidálódott végig a kötegben, az érszigetelés alatt, ami még a komolyabb diagnosztikai háttérrel rendelkező műhelyt is megszivatta.
Hogy jót is írjak, a kaszni jól meg van csinálva, nem látok rozsdát sehol, pedig télen nyáron mindennap használja a feleségem, a motorja takarékos és fürge.
Összegezve, ha népitéletet írnék, a végén a "Megérte a pénzét?" kérdésre, sok felkiáltójeles lenne a NEM
Attol fugg hogy illegalisan akar e betelepedni?
Hízelgő a feltételezés, hogy mindenre is tudom a választ , de abban az esetben valószínűleg nem itt cseverésznék.
Az idegen lényeket egy még sokkal idegenebb lény csoport teremtette és így tovább, eképp jutunk el a végtelen idegenekhez.
Igen, sztem is idegen lények keze lehet a dologban... de továbbra is fennmarad két kérdés:
1) őket ki teremtette?
2) mért csinálták a Földet ilyen elbaxott korong alakúra?
Nekem van elméletem rá....csak titkos.
És ha az az egy pont végtelen volt csak sok kicsire robbant szét?
A teremtőt ki teremtette?
azért az egy pontba sűrűsödött végtelen anyag azért bizarr dolog
kb mint amikor az úr mondá legyen világosság.....
az anyag-anti anyag bár felfoghatatlan értelmes magyarázat lesz miután kiderült hogy hova lett az anti anyag
antianyag megértése:

3 ember utazik a buszon, leszáll 5 ember, akkor kettőnek kell felszállni higy üres legyen a busz
Én azért nem vetném el teljesen a teremtés lehetőségét, mert a semmiből nehezen lesz valami.
Nyilván nem vagyok különösebben kompetens a témában, azt viszont tudom, hogy a tudósok is estek már pofára néhányszor és valószínűleg még fognak is.
Természetesen nem a biblia féle történetre gondolok.
Egyszer néhány sör után egyik okos komám felvetette, hogy OK, ösrobbanás, de mi volt azelőtt? (és közben büszkén nézett ) A válasznak utána kellett olvasnom másnap, józanul.
Nem tudja senki, még elméletek sincsenek... a legtöbb tudós 1etért abban, hogy a "semmi" és a "végtelen" fogalmát az emberi agy nem tudja értelmezni.
Mivel senki szavahihető nem volt ott kénytelek vagyunk elméleteket gyártani... és miután ki lett zárva a többi lehetőség, az egyetlent megmaradót el kell fogadni tényként...
...és itt van pl. a mi esetünk: mivel segghülyék vagyunk a témához, az egyetlen ésszerű magyarázatot, amit az okosabbak mondanak, fogadjuk el tényként
Valaki kézigránátot dobott egy tanyasi udvari budiba. Látod, mi lett belőle.....
Jó, de mi robbant fel?? :)
azért van a történetben pár dolog amit tényként kezelnek de a jelenlegi fizikai törvényeink nem teszik lehetővé a létezését , de ha nrm lenne tény akkor az egész értelmetlen lenne
Igazságot csak ott tudsz tenni, ahol van közös nevező.
Én azt a történetet ismerem amikor a válasz az volt hogy "még abban sem vagyok biztos hogy a földön van"
Ebben mondjuk egyetértek. Ez a fajta atheizmus amit itt leírt már gyakorlatilag bigott vallásosság
Olyan mintha az újpest vagy a fradi drukkerek között akarnánk igazságot tenni
Hogy a viharba ne lenne bizonyítható.
Pont ettől lett népszerű elmélet mert ezt sikerült bizonyítani.
A másik elméletet a statikus világegyetem, pedig azért bukott el, mert a későbbi mérések és tapasztalatok nem illeszkedtek ehhez, pedig nagy tudósok vitatkoztak ezen a témán elég sokáig.
Szóval ha egyiket sem fogadja el valaki, akkor marad a teremtés elmélet, meg a laposföld.

Abban igazad van, hogy mindig és minden elméletet megdöntenek egyszer, de általában nem úgy hogy teljesen hülyeség, hanem érvényben marad, csak találnak egy pontosabbat, jobbat.
Pl. Newton gravitáció elmélete frankón működik bizonyos pontosságig, annak ellenére, hogy Einstein általános relativitás elmélete mindenben pontosabb, és csomó olyan jelenséget is megjósolt amit csak 100 évvel később igazoltak.
Talán a vogonok igen.
valahol van még jogtiszta ms-dos7 a padláson, lemásolhatom gyakorolni
talán nem tolna seggbe érte a bsa
A wayteq utolso eselye.
Igaz, egyrészt a : a C után kell, másrészt bootolni kéne valami külsö hordozóról