Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Együtt túráztok? Nagy cimbik lettetek, végén még márkatársak és örökbarátok ledztek
Ne merülj el benne
Huhh, munkám révbe ért, oszi van még hátra.
Baszod, rosszul leszek attol, hogy te is, mint minden oreg folyamatosan felkialto modban ir.
Ha megkerlek akkor eltudnad felejteni azt a kurva felkialtojelet?
plusz az ív hosszúsághoz állítja az áramot, a pálca hosszúságához is állítja az áramot, nem tapad le mert elveszi az áramot, plusz még biztos van fortély ami nem jut eszembe
Az a trafó kb. 60 kg, és ezt felemelt frekvenciával elég a kb 8 kg-os transzformátor hozzá!. Van egy ilyenem, amiben eldurrantak az elektrolit kondenzátorok , és azt szeretném átalakítani 14 V-ra ! De előtte venni kell bele 2 db 450 V 470 mikroFarad-os kondit.
AZ "inverteres" hegesztőgépnek az az előnye, hogy a hálózati 50Hz-et egyenirányítja szűri és abból lesz 500 Hz körüli frekvenciájú váltóáram , majd ezt egyenirányítva kondenzátorral simítva , szinte teljesen sima egyenáram jön ki!
csak akkor éri meg ha sokat hegesztesz
amúgy az awi a tuti az bármire is jó....
ezt mondom mióta, egy okosabb inverter egy csomó hibát kiküszöböl
amúgy az a vicc hogy egy ismerősnek van akkora trafója hogy alig tudom megemelni, avval is csodaszépen lehet hegeszteni, pedig lehet annyi idős mint én
Vegyél CO-hegesztőgépet! Azzal lehet akár 1mm-es lemezvastagságú anyagot is hegeszteni! A baja az, hogy kell egy palack CO!!
Én.is csak ezért tartom, képtelen vagyok megtanulni hegeszteni normálisan, ezzel.legalább sikerül valamennyire .
Jut eszembe, vettem egy inverteres cuccot, hát kár, hogy eddig nem volt, kurva szarul hegesztek, de ezzel még véknyabb anyagot is sikerül valahogy megheftelnem.
Jut eszembe:
Találkozni fogtok?....nem tudtam, hogy a sroke fertőző.
Igen, valószínűleg hamarabb kapok agyvérzést - tőled!
mindenféle cégekhez mászkálok szervizelni, változó intenzitással, többnyire hétvégén vagy épp műszak után
egyenlőre nincs annyi pénz hogy kurvákra költsek, szóval a beszámolók később lesznek
Ne szarj be,teged tuti nem a korona fog elvinni.
Idén mi sem mentünk ki, Harkányban voltunk 2 hete és tök jó volt, ott még úgyis csak 1X voltam eddig motorral.
"amúgy járok sok helyre, mostanában túl sok emberrel is találkozom, persze mindenki tapizza a másikat"
...mesélj milyen egy swinger klub?....rég el akartam már menni csak hát seniort még nem találtam.
Pont fordítva, a korona nem merül fel senkiben én meg csak nézelődök, mondjuk 2 hónapja egy cikkben olvastam, hogy olasz és francia orvosok arra figyelmeztetnek, hogy nem a tüdőgyuszi lesz a koronának a legsúlyosabb hatása hanem szív és érrendszeri gondok, igaz azóta csak néha láttam ilyen cikket ahol ezt megemlítik.....én nem mondom, hogy a vírus okozza nálunk ezt sőt remélem, hogy nem ( ) csak hát fura ez a hirtelen és ennyi egyforma problem és orbánra mint felelősre még véletlenül sem gondoltam ezügyben, ez messze nem politika függő.
Nem a balatonon, de voltam én is. Épp mondtam is, ha ez a virus annyira jelen van mint mondják, mind meg halunk. Ezerszám érintkezel pár nap alatt emberekkel, általuk megérintett dolgokkal, egy levegöt szivsz egy vizben, sokszor pár centire. Wc, öltözö nem is emlitve.
ezt mondom, ha csak a balatont vesszük alapul akkor magyarország népének legalább felének betegnek kellene lennie
Az is érdekes, hogy mig tavaszal senki nem ment sehova, nyáron az összes strand mint a heringek ugy tele volt, és ehhez képest ez minimális emelkedés.
lehet bebaszott a meleg, sokan nem bírják
a pihenés mindenre jó, a sok stressz amúgy is veszélyesebb mint ez a fos vírus

amúgy járok sok helyre, mostanában túl sok emberrel is találkozom, persze mindenki tapizza a másikat
Gondolom. a vezetö szív ls érrendszeri problémák fel sem merültek, csak a korona lehetösége.......orbán meg a korona tehet mindenröl