Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sanszos hogy a Bogyó vénségére kezd bemelegedni... nemsokára jön a vegánság, a rönyóját lecseréli egy zoéra
Nem mindegy hogy vélemény vagy provokativ hazugság.
Nekem nincs pártom, nem is volt soha - csak demokratikus nézeteim, világképem van. (Ebbe pedig nem fér bele a másik vélemény elkussoltatása).
Na, jó, talán a Zoli-é, meg a KériLaci-é, de még gondolkodom rajta.....
A te pártod nem ezt tette? Csak másként és a népnek semmit nem hagyott belöle. Meg egy igazi hazárulo banda aki a saját nemzete ellen ágál brüsszelben.....
Szerintem disszidálnod kéne.........mondjuk ausztria?
Csak ne a mostani ellenzékböl kerüljön ki
Szgk-t nem lehet csak ugy leirni.....legalábbis nem érdemes
Bogyó volt?
Mit tegyek: ikszeljelek ki?
Vegyél levegőt,még a végén nem a tüdőembólia visz el,csak gutaütést kapsz.
Megjegyzem nem kéne ennyi szeméttel tömnöd az agyad.
Ezt nem vitatom, de én lentebb NEM erről beszéltem vazze!!
Ráuntak hogy pakisztáni mosogat a Mekiben, jó lenne inkább nekik a magyar / lengyel gazdasági migráns is?
Én is magyar vagyok, én is szeretem a hazámat (igaz: vallásos az nem vagyok) - de amit ez a kormány a "haza", "kereszténység", "család" szavakat kántálva VELÜNK, MAGYAROKKAL , a saját polgáraival tesz, azt nem tudom szó nélkül lenyelni.

Akit le tud kenyerezni "kis pénzért", azt zsebre teszi, akit nem, azt meg elhallgattatja, lejáratja, lehetetlenné teszi. És a hülye nép meg tapsol neki!
Azért jegyzem a családtámogatás és a munka utáni adókedvezmény a segíííly helyett lényegesen többet jelentett mint európa liberálisabb vége ahol inkább "hozzunk be pár ezer makit a világ seggéről humanitárius lózungba csomagolva,majd ők dolgoznak nekünk"
Oszt már inkább fizetnének hogy menjenek vissza.
Csak én nem erről beszéltem!
Nem egy párt vagy egy kormány a haza!
Nekem a fidesz pont olyan undorító mint a többi.
De a mondandóm nem erről szólt!
Csak annyi, hogy szeretett kormányunk puszta ESZKÖZKÉNT használja fel a "kereszténységet" a "családot", a "nemzeti értékrendet" a "Horthy-nosztalgiát" saját hatalmi és gazdasági céljainak elérésére. Manipulál, méghozzá túlzottan is eredményesen sajnos.
Ez most hogy jön ide???
Te miről beszélsz?
Nem igazán érted azt a pár mondatot amit leírtam!
Attól hogy a sz@rt nemzeti színű szalaggal átkötjük, még ugyanúgy sz@r marad.
Hasonlítsd össze hazánkat Európa "liberálisabb" részével - ugyan mire lehetünk annyira büszkék, mire fel hordjuk olyan magasan az orrunkat?

Ez az egész népnemzeti nacionalista lózung a belső bajaink - saját népünk előtti - elleplezésére szolgál. Jelentem: sikerrel!
Nézd már meg, hogy az általad olyan nagyon műveltnek tartott liberálisok milyen érdekeket tartanak fontosnak s milyenek mentén cselekszenek!
Mivé teszik európát is!?
Vérre mennek mindennel kapcsolatban ami normális, ami fehér, ami európai,ami keresztény, ami hetero, ami család, ami közösség és harcolnak minden mellett ami abnormális!
Ez valóban a műveltség ismérve!
Mert az előző gárda csupa gerinces magyar emberből állt??
Tetvedék, tetűhintás,magyargyűlölő, liberálnáci volt mind!
Eddig ellenünk "dolgozott" az index, most azokat fogják isteníteni akik ellenünk vannak!
Az tény, hogy a mi szemszögünkből érdemi változásra nem kell számítani
Kénytelen leszel Indexes cikkek helyett egyébbel beérned: https://ezalenyeg.hu/kozugy/ha...
Rendicsek.
Léccilécci!
Menjek be kérdezzem meg?