Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszem a kanapén nehéz elkapni így igazad van. ........ellenben nálunk elindult egy furcsa trend amiben én is részt vettem bár nem mentem betegállományba, de nagyon kellett volna mert azt hittem 2 hétig, hogy elpatkolok, de a lényeg, az utóbbi 2 hónapban 1 agyvérzés, 1 halott (nem tudjuk mitől, hirtelen esett össze hörögve, a lányom is részt vett az újraélesztésben ami sajnos sikertelen volt) és 5 mentő által elvitt kolléga szédülés, szívtájéki fájdalom miatt amiből 3-an még b.állományban vannak, nekem 4 hete kezdődött és mostanában múlik az iszonyatos és folyamatos szédülés, persze volt ekg (semmi baj), meg 2 orvos akik csak széttárták a karjukat és pihenjek szóval ütötték el a dolgot, elvitték a főnökömet az előző héten aki nem engedett el b.állományba sem (mondjuk nem erőszakkal csak erősen kért).....tehát nem tudom mi van, de elég furcsa a helyzet és én nem veszem félvállról.
"... de pár hónap és újra költözünk...."

Megint válás / újra nősülés? Nem bírsz a nagy természeteddel, pedig öreg ember vagy már te is.....
A maszk arra jó, hogy Te (aki nem is tudsz az esetleges fertőzésedről, mert egészséges vagy) ne fertőzd meg a boltban a nagymamát. Erre viszont tökéletes, ha szabályosan - és mindenütt - hordod ahol mások közelébe kerülsz.
Mondjuk asszem 5-6 hónapig tartott mert ahogy írtad az előző házat vitte a volt asszony az akkor nőtől meg elköltöztem az anyós miatt így akkor ágybérlet volt először 1 utána két hasonló nyomoronccal igazi kaffkai abszurd helyzetekben egy pincében......ez még 92' körül volt persze ezzel még messze nem ért véget a szindbádi vándorlás........azóta a 3. házban vagyok, de pár hónap és újra költözünk.
én úgy gondolom egyrészt felesleges pánik keltés, másrészt meg a népnek kell valami hír
amikor kijelentették hogy elmúlt a vírus veszély, az operatív törsz feloszlott egyből a következő hír az volt a tévében hogy itt vannak a migránsok a határon és ez nem jó mert bennük lehet a következő vírus hullám
előtte sok hétig nem volt migráns téma
én majd akkor kezdek el félni ha az 50 év alattiaknál annyi halott lesz a vírus miatt mint a keringési megbetegedés miatt
a maszk tényleg fasza de kórház-doki-gyógyszertáron kívül nem sok értelme van mert ezeken a helyeken vannak inkább a betegek
pl idén nyáron a balaton tele volt, én nem voltam de a gyerek 3x is pár ismerős is aki volt mesélte hogy sosem volt ennyi ember, egy csomó étterem már este 8 fele zárt mert kifogytak mindenből, egy ismerős 2x is járt így 2 különböző helyen , de a sima lángososnál is délelőtt fél óra pluszokat állt az unokákkal
szóval ilyen tömeg mellett kimagaslóan sok betegnek kellett volna lenni.....de nincs
Tuti nem kaptad volna el,ne aggodj. Karácsony geri a villamosokra is maszkot tetet, ugyhogy az mindentöl meg véd
Az biztos hogy nyugis,kenyelmes es elagans fekvohely.
A meloban meg ahol kiirjak maszkolok,nem hianyzik egy hirtelen ellenorzes utani kurvanagy buntetes,egy adag ember hiaba van kiirva szarik ra,nem tudok mit csinalni veluk.
Ausztriaban ugyanigy szartak bele,egy bolt,egy pekseg meg dachsteinben a felvono ahol kotelezo volt a maszk,de ott meg 50 en voltunk egy kabinban.
Festéket, én nem Pipi meg Atesz vagyok
Akkor most lakást vettél tavasszal, vagy festéket? Nem mindegy!
Simán.... nekem még meg van a tavasszal megvett lakásra valo festékem, azt is fel kell kenni valamikor.
Rá érünk / a majdani kijárási korlátozás alatt rá fogunk érni, nem?
Az jó,mert hetekig eltartana megint.
Persze hogy voltál hajléktalan, hiszen többször nősültél / elváltál. Te semmiből sem tanulsz.
Erről nem nyitok vitát.....akár egyetértek akár nem.
Kellett neked mérnök értelmiséginek lenni.....az ecceri melós bezzeg már mindent kipróbált .....voltam hajléktalan is.
Kásler meg szlávik sem egy biztos támpont ezügyben. Cecilia meg egy kirakati bábu.
A ravatalozóból a fekvőhelyig szállító jármű hálókocsinak minősül?
Én még soha életemben nem. Nem voltam külföldön csak saját kocsival / motorral, illetve még repülőn sem utaztam soha. Halmozottan hátrányos helyzetű vagyok...
Igen tényleg nagyon sokan illetve kurva sokan gondolják, hogy csak hiszti az egész, azt én is gondolom, hogy túl van tolva, de ezeknek a kamu profok azért nem hiszek, én is néztem eleinte, de végül a történések nem őket igazolták számomra így én továbbra is maszkolok ahol kell és nagyon propagálom köreimben a kézfogás mellőzését!!44!
Mikor mentel utoljara halokocsival?
A MÁV hálókocsi helyett kakaós csigát ad.
https://index.hu/belfold/2020/...
Lebukott mint Rottenbiller.
Ma aszittem tamogatod oket.