Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lidl-ben az egyik jobaratomra szólt ra a pénztáros, hogy nincs rajta maszk.... de hat rajtad sincs.... nekem itt a plexi..... ha téged véd a plexi akkor engem is tőled
Azért tűnik baloldalinak, mert hoztam kepest Te komcsi vagy
Az aldiban meg raparancsoltak egy ipsere, maszkja van?
Az kérlek kicsi sárga tengeralattjáró.
miért ne lenne benne egr?
akkor mit vettem bele 3 éve?
amúgy az egr szekepnek semmi baja sem volt az opcom simán nyitotta-zárta csak a beknne lévő pitméter halt ki és nem jó értéket adott így a sárga lámpa világított
Mint a köcsög geri.
szerintem meggyszedés közben is.....

úgy gondolom lassan el lehet kezdeni szedni a c vitamint, szeptember vége felé az e vitamint
aztán meg is tettünk mindent a vírus "ellen"
ez a maszk meg a többi faszság maradjon meg az orvosnàl-kórházban
Erdekes, minden buzi biciklis hatizsakos??? Faszcibalok.
Pont jó a vérnyomásom nem szeretnék beszélni vele mert nem érdekel.
Beszélgess a Clam- mel ha túl alacsony.....
Rendben, nem találok
Csak a vérnyomásról ugrott be, én kérek suldigunkot kérlek.
Nem. Statisztikáról beszéltünk... a "Találsz, csak keveset" az statisztikai értelemben nulla. vagyis nem találsz
Jó de ez hogy jön ide?
Ja nekem is küldtek behívót, csak olyan macerás találni egy vámpírt. Ami itt van elérhető távolságban az 2-kor lehúzza a rolót, addig meg fel sem ébredek, nem hogy odaérjek
Semmi nem számít, hétfőn megyek vért adni idén 4x azt még egy belefér. Mert önzetlen segíteni adni jó.
Nem ugyan ezt mondtam???
Amúgy meg az hogy ki egészséges? Elárulom senki! Mindenkinek lehet találni ilyet hogy álmatlanság, elhízás, magas vérnyomás, diabétesz, vagy rövidlátást.
Faszom,de sok a hulye terminator.

http://youtu.be/tpQXaOxvJQQ
Ugye hallottál már az álcázó festésről? Ja nem, te nem voltál katona..
Pirosban szerette volna, vagy max világos kékben, de mit tehetett, most ez a fidesz színű volt az akciós
Igenis balos vagyok: kicsi, petyhüdt és BALRA lóg....
Ajtó hol van rajta
A renyo is csak balra kanyarodik,csak a szine..........
Pfejj,nem tellik ra........
Na ezaz, feltűnően jól megy F2-nek, szerintem is csak álcából nyomja a balos dumát, lehet Lölö volt az a haverja
https://koronavirus.gov.hu/elhunytak
Gyűjtsd már ki nekem lécci a 70 alatti egészségeseket! lesz talán még 3 is... a 600-ból... 10 mlliós országban... fél év alatt...
Sztem motorbalesetben többen haltak meg a héten...