Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez olyan mint a ház biztosítás, nekem évente valami 36 ezer, 20 év alatt 700 ezer és eddig még egy ablaküveg törés se volt
Elég drága akkor az anyag amiböl csinálják meg a munkadij amiböl összeépitik gondosan
Nem,a BMW ingyen adja.Mert szeretik a kuncsaftot.
Sőt ajándék is jár,épp hogy kijön agyártási költség,a részvényeseknek már nem jut.
Fordnál is. Tudjuk, a bmw árába benne van, dupla annyiba is kerül
Az a gond ezt nem lehet elöre tudni. Igazán dosevolt rá szükség, de mivel sokat vagxok uton és kell az auto mindig megvettem, nem egy nagy összeg. Megbizok az autoimban de ha pont akkor rohad le valami pitiáner dolog miatt, jol jön.
Minfenki maga dönti el, cascora dincs szükségem, de fizetem. Már csak a füthetö szélvédö miatt is. Pedig már vehettem volna az eddig befizetett árábol egy uj szélvédőt
Mondjuk lehet azért mert olyan sokszor kell kimenni, hogy mar nem éri meg amihez adják az 4-5 évet eleve, ott biztosak benne, hogy nem lesz ráfizetés
2x vettem újat, már nem kellene kipróbáltam. Motorban még lehetséges... egy újat utolsónak azt akkor akár már fizethetem a lankadót is.
A renaultnal lehet, de sok autónál nem
https://tesztmotor.hu/miert-mumus-biztonsag-szo/
nekem sosem volt semmi új járművem és nem is lesz, felőlem éhenhalhatnak a gyári szervizek meg az extra szolgáltatók
Ezért kell olyan autót venni amelyiknél 90%-ra tudható, hogy nem kell ilyen szolgáltatás így nem kell érte fizetni. ....az a 10% meg belefér.
Anno mindkettő opelünknél pont így volt ez a szolgáltatás.
Nem teljesen. Két év,utána fizetös
Azt megveheted amint lejár tizenezerért, és szervizkor fel is fogják kinálni a lehetöséget
Nem bírtam végignézni......túl életszerű.
Lejjebb írták és tényleg....öregszel, melegszel......
Mégiscsak lehet valami koreai beütés.
Tudjuk: panírozva, rizsával!
Ha nem hegyes lenne a füle, simán lehetne csüngőhasú malac
Nagyon szépek aranyosak.
Állva alszik,vagy nekidőlt?
lassan fél éves de nem túl nagy
kicsivel nagyobb mint a másik feje