Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyi egy előzésnél is megvan vagy onkább még több..
Jó öreg Km/h.
Ez magasság vagy sebesség?
Ma is mentem annyival.
téged nem érint a trámpf soha nem megy annyival............mostmár engem sem érint.......
170 felett is?
Nyeregtáska csak a lassú motorokon vannak. Nagyobb sebességnél a szél leszakítja a csattokat
A normál spánielfül oldaltáska egy macerás szopatás a szadomazo szíjakkal és csattokkal.
Üléstáska könnyebben rendezhető,de meguntam a lábbal előre nyergen átlépést és az előrecsúszást.Szerencsére van mindkét féle.
ilyet majdnem vettem a k5-re ,de nem, maradt a nyeregtáska 2 oldalt.......
Jobban zsúfoltam,minden köbcenti ki volt töltve minimum büdös zoknival.
Itt azért ki volt tömve és a tanktáska külső zacsija emel rajta,későbbi jobb csomagolás javított rajta.
Elhagyni nem lehet,4 ponton betonkeményen tart.
Mint a Taft berlinben.
Mér, elhagytad vagy eladtad
Amugy jobb a gs, a lábadra meg két raklapkocka powertape-pel és le fog érni
Mondjuk ez elég bénán néz ki, meg aztán én lehet el is hagynám
A lónak a faszát,nem ér le a lábam.Marad a szürke.Azért később már nem kellett az emelet.
ejfeltorony a trámpfon.....nemhogy vennél egy jó gs-t,,,,azzal nincs ilyen baj, és gyorsabb is, meg menőbb!!!!!!!!!!
Ez már a 2. nap állandó eső eleje volt.A cucc szárazon megúszta.
mondjuk ezt a mennyiségű állandó pakkot most kettéosztottam.
Ha nem jól tömörítem hajlamos előrecsúszni,ezért kipróbálom a két oldalszatyrot.
Többszörösen tesztelt rendszer,szerintem a külső sokkal macerásabb-kevésbé hatékony.
Én jobb szeretem ha teljesen kint marad a viz, de biztos jo megoldás az is.
Belső zsák van.Nem kell gumisapkat.Azt csak elhagyni lehet.
Amúgy reggel lehet cidri.
Egyébként jók az sw cuccok, nem lesz vele gondod. Max esöben rá kell huzni a zsákját.
Tavaly a Hófalak Közt 3. epizódjában lehet kellett volna.
Az eddig se kellett volna
Jah és kidobom a warm aláöltözőt mert kemény vagyok.
Ezek mini 2x 14 literes cuccok.A tükörből nem is látszik,nem olyan mint a túramotokák csatahajó kinézete.
És valszeg viszek vissza egy komplett aláöltözőt meg egy pulóver-hosszú ujjú póló combót tisztán.Meg 4 napra elég lenne 3 váltás fehérnemű,de beszari vagyok és 4-et pakoltam.
Valamit elbasztál..... mindig azon nyekeregtél hogy monek annyi lom, nem kell se doboz se táska. Ehhez képest majdnem normális többnapos turás a kinézet.
Vagy csak nöttek az igényeid, és cserélsz tiszta ruhát mindennap