Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki számít motorosnak?
Ez mottyoros ódal druszám. Spórmottyor mond ez naked valamit?
Zsinórban lesem az üvegtájgert, nem lettek normálisabbak.
Az lejött hogy mit csinált csak az hogy ki kivel van nem volt tiszta.
köszi.
Seattle belvárosában egy biztonsági őr visszalopta az ellenálló által eltulajdonított gépfegyvert :-)
Áhh,korántsem.
Csak meleg van mint a dög,bármibe belefogok 2-3 perc mulva állhatok le mert vagy telefon,vagy email,vagy valamit keresnek,ritkábban számlaírás.
szóval van olyan komód ami 2 nap alatt készül el.
A takarító meg hetente gyön.
Bútorboltban minden glédába állítva, feltakarítva? Furgon lefestve, készre?

Szólok a főnöködnek hogy unatkozol!
Na uncsizok,feljött egy viedjó.
Ezmost mi?
Hiányos az angolom.
http://youtu.be/aVAMUejexa0
Olvastam. Tökéletesen megértem az álláspontodat !
Ajaj.....
Hasonló. Az internetes fórumokból fogok írni beszámolót ,ezért érdekelnek az itteni emberek.
1 héten keresztül olvastam amit beszélgettek. Visszamenőleg is. Érdekes olvasmány!
Köszi!

Egészségügyi problémáim miatt a motorozásból már kifelé áll a szekerem rúdja, így marad az autóval kirándulgatás. "Utolsó" autónak szánom, ezért ragaszkodtam az újhoz, szalonból. Eddig csak tizenéves lomjaim voltak, azokat cserélgettem 3-5-7 évente. Ha elmegy 10-15 évet nagyobb gond nélkül, akkor elégedett leszek vele.
Clam,te vagy az?
Olvastam hogy kocsit vettél.Sok boldogságot kívánok hozzá!
Szomszédnak volt Valami ezres sport gépe Meg nem mondom mi volt annyit tudok hogy fekete
Rendszám se volt rajta aztán aki megvette lábon vitte el, de jó messzire északra , azt mondta úgysem érik utol
Ahol fát vágnak ott hullik a forgács.
De könyörgöm: ha rendes, A-s jogsija sem volt, akkor miért nem tiltották ki alapból vagy 2 évre a forgalomból?
Fekete péntek is hamarosan jön
Igen mert tavaly pirított először előtte októberben szerelték be. Akkor viszont harmadik éves.
Két éve? Akkor a miénk már 3 éves lenne? Az tuti hogy egy évvel előttetek szereltettük....
Ha jól emlékszem kettő éve 100+60 munkadíjba került a miénk. Olcsóbb nem lesz csak drágább ahogy hallom pár kollégától.
Konkrétan ezt a típust: https://edigital.hu/klimaberen...
A munkadíj nem lesz kevesebb, viszont augusztus végén - szeptemberben tuti ki tudsz fogni valami jó leárazást (mi is így vettük az Edigitalnál, 139,900 helyett 99,900-ért). Abban az évben persze csak kisegítő fűtésre kellett használni, a kánikula már elmúlt.