Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért az egybites kommentelő nem a grétsy tanárúr növendéke.

"folyjon az a vér"
Voltam, csak azt nem értem, ehhez az egészhez annak mi köze?
Nesze neked demokrácia...tényleg szerezni kéne egy távcsöves puskát, mert ha ezek itt is beindítják a BLM mozgalmat akkor az "erőszakkal mindent el lehet érni " libsi elvek alapján elkezdem leszedni ezeket egyenként.

https://www.origo.hu/itthon/20...
Gondolom "mienk a gyár" akart lenni, csak fos iPhone javította
"műteni a gyár"

Mi van?!
Én azon vagyok meglepődve hogy ti ezen még meglepődtök
Hiszen ez mindig is így volt csak a népnek nem volt ekkora arca mint most
Az a 40 komcsi év elhitette velünk hogy műteni a gyár meg a hasonló hülyeségeket és nehéz erről lejönni
Magyarország jogállam - az a tény, hogy valaki egy hangyabokányival magasabb árréssel dolgozik, csak azt igazolja, hogy egyesek már óvoda nagycsoportban mesekönyv helyett közgazdasági témájú könyveket tanulmányoztak - azzal keltek, azzal feküdtek! Nincs itt semmi látnivaló. A munkásosztály ne merészelje kétségbe vonni a kormányhoz közel álló emberek üzleti ügyeinek jogszerűségét! Majd ők tudják, mi a helyénvaló! Már csak 2 év, és megint érkeznek majd a krumpliszállítmányok, addig is kitartás, hölgyeim és uraim.

Amúgy meg voltál katona?!
Már hónapokkal ezelőtt írtam, hogy ez mekkora mutyi lehetett, és tényleg
https://www.szeretlekmagyarors...
Amúgy ismeritek azt a régi kabaré jelenetet? "...de mi kerül ezen 19 millió Forintba?" Kovidhiszti előtt lélegeztető gépek az orvosellátó cégeknél 2-3 millás tételek voltak, de azok már ír-olvas-beszél gépek... 1 milla alatt is volt mezítlábas...
De most megnyugodtam, ezen valaki keresett min. 200 milliárdot, tippem is lenne
Idom lenne de szerintem sose lenne belőle ismét kőolaj
Régen valahol olvastam hogy vissza lehet fordítani a folyamatot de nem érdekelt annyira hogy megjegyezzem
Akkor utána lenne sok szervetlen.
A nyóckerben találnék mást, amit el lehetne ásni, hogy kőolaj legyen belőle... sok barna szerves anyag van ott...
Azt nem dinoszauruszokkal kell csinalni a 8 ker alatt?
Az nagyon egyszerű...
Elásod jó mélyre, vársz 2 millió évet, lyukat fúrsz, felszivattyúzod, lepárlod, stb. és máris megvan.
Arra a szélvédő ragasztó a jó.Ami a lényeg hogy annak kell az anyagvastagság.
Adnék a kezedbe ingyé veszek fel raktárból csak a megoldása...
Ez fixen tapad a PP-hez ? Mindegyik ragacs amit nézek nem szeretia PP-t. Fbs, szilo, k+d mindegyik leválik róla. Szélvédő ragasztón nem írja hogy mihez jó, lehet azt fogom megpróbálni az alapozójával.
Lámpát kellene összeragasztani, a pexihez tapad minden csak a PP házhoz nem
milyen szar lenne ha nem lenne.
Rühellem a műanyagot 22éve azzal dolgozom ilyen vagy amolyan formán.
Tobb energia kell mint amennyit kinyersz belole.
Pet palackból kellene valahogy benzint csinálni
Műanyag előállítása otthon: végy 10 csomag sós ropit majd tedd egy fazékba és főzd egy órán át lobogó vízben. Ezután várj míg kihűl, szűrd le a levét a ropira már nem lesz szükség, és tegyél az alaplébe 1kg polipot majd főzd további 1 órát lobogótól számítva. Kihűlés után szűrd le a lét a polip már nem kell, és máris kész a polip-ropilén!
Sziloplaszt,blokktomito,szelvedoragaszto.
Polip ropilén? Ugye műanyag. Ezt használom rohadt lassan köt meg kell a nyomás is neki de rugalmas mint a gumi ha megköt.
Kicsit több infó kéne.Mit szeretnél csinálni?Mit szeretnél odaragasztani?