Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Főleg neki,húzás dolgozni.
Még az Ini-nek sem? Kegyetlen vagy....
szerintem akkor csak simán lefulladna,15 kobméter az kurvasok súly.
És szerinted az ingyen pénz miben segítene?
A tesók nem járnának lopni,a herbált se használnák?
Ne viccelj.
Amúgy meg ha már demagóg akarok lenni,az én adómból nem kéne kanapén henteregni.
Senkinek.
Pedig már elképzeltem, hogy véletlenül behúzva marad a kéziféked, és egy kövér gázzal próbálsz meg elindulni tökig megrakottan....
A furgon törésbiztos.
Mint már mondtam,a főtartó hossz váza sértetlen,nem nyúltam hozzá.
A küszöb csak szépészet és az ajtót tartja.
Ami sok gépesnél magától kiesik.
Csak azért linkeltem a darabokból össze hegesztett / pöttyögetett Ladát, mert egyből a Zoli hasonló módon készülő furgonjának várható törésbiztonsága jutott az eszembe.... ... a Lada is szépen le volt festve.
Hihetetlen de nem vágyom ráülni.
Se gsxr1000-re se varaderora,se tiger 1200-ra.
A 900-nál megremegtem,de mégse,a Tracer 900-ra kipróbálásig jutottam.
Oszt KB ennyi.
Ön egy elégedett felhasználóval találkozott.
Amúgy az ilyen tett hosszú távon eléggé fellendítése a gazdaságot
Annyi módosítsa kellene hogy külön számla külön kartya és csak belföldön érvényes
Itt nem mindegyik sokcsillagos:
https://www.youtube.com/user/d...
Akkor ülj rá egyre, és próbáld ki!
Úgy nagyobb rá az esély.
Mindenki elér a végzete....
Ez nem szerettette meg velem az FJR-t.
Áhh,a te elvbarátaid csinálják.
Ini csak haszonélvezője lenne.
Amúgy fasza sorozat lenne a polgi hivatal előtt sorbanállni.
A címe Tesók közt.
Te keversz engem Ini-vel.....
Nesze bogyó,ingyenpénz,dolgoznod se kéne.
https://demokrata.hu/magyarors...
Én is könnyű helyen voltam (MN1200 műszaki építő ezred - sorőrmesterként szereltem le, század-szolgálatvezető beosztásból). Mondjuk nálunk meg rengeteg börtönviselt egyed volt sorkatona, akiket "nem mertek" komoly fegyverzet közelébe sem engedni. Így melóztak, trógeroltak.
Én egy évet voltam de az is vicces volt minden szempontból
Pl ha elvitték volna Az embert Szibéria 3-5 évre akkor azért módosult volna a tudat
Na, ezért nem ért semmit a "hat hónaposdi". Lélekben továbbra is civil maradtál, akit 6 hónapra "börtönbe zártak". Nem volt idő a kapott parancsnak minden körülmények között engedelmeskedő katonává / ágyútöltelékké válni.
A 60-as években meg biztos ez volt a cél.
Én már a rendszer váltás urán voltam át már csak döglődés volt, minden csak látszat közben már szinte romokban állt minden
Pl az m zárolt harci eszköz park 99% működés képtelen volt abból lett életben tartva a gyakorló eszközök
Vicces hogy a 90 és években azokkal a Csepel gépekkel kevertünk amivel előtte apámék 70-ben
Te félre értelmezed az egészet: a legfontosabb célja nem az volt a sorkatonaságnak, hogy el tudd sütni az AK-t vagy AMD-t (kinek mi jutott...). Az egész arról szólt, minden szívatásnak az volt a célja, hogy feltétlen engedelmességre "tanítsanak": egy háború estén ha megkapod a parancsot hogy "Rohamra", akkor gondolkodás nélkül bele menjél a géppuskatűzbe is.