Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugi, most uj szelek fujnak, a momosok lampavasazni fognak.
Nameg a classik tereles.Szoval vissza a kedeshez. Alfankat is ezek a franya kerdesek.
Lelkesedesbol nyomod a propagandat, meggyozodeses vagy?
Miért nem a CHF-et hozod fel? Az több, mint duplájára ugrott - persze arról is a Zorbán tehet
Persze gyurcsótányék kormánya jól beugratta a sok hülyét a CHF hitelbe ( azért sem húztak lámpavasra senkit feriéktől) Inkább közpénzből kisegítette őket a Zorbán
Hajlamosak a népek gyorsan felejteni...
Az...hanyatló nyugat bár ha így folytatják tényleg az lesz.
Ja, ha neked ez a helyreteves hogy beigeri utana a forumrol is eltunik.
Hhhhhuuuuu.
Ez Ini önéletrajza
Nyilván nem hülye. normális emberért is éveket kapna
Ja, annyira hogy azota is varom a latogatasat.
Allitolag a haverjaval veret meg.
Celozgatott ra.
Tehat lelkesedeses-meggyozodeses vagy?
Oszt az eredeti verkomcsi banda vagy a jobbikosverkomcsi?
Te meg sudribunkó vagy, valakit ismeretlenül leugatni , ilyet kulturember nem tesz!
Meghagylak Alfa fórumtársnak, olyan szépen helyretett téged
Uraim, MOTOROSOK! Ez itt egy motoros fórum, talán Ha kérhetném, ne politizáljatok, aki bolsevistából nem lett jobboldali az kretén. Talán próbáljatok a motorok témakörnél maradni, és majd a választáskor normális helyre X-elni. Hányok a politikától és a képviselőitől is l!
Ugatni te szoktal a szemetdombon ahol úrnak erzed magad.
Mielott ezt megteszed nezz utana.
Amugy nyomjad a propagandat orrba-szajba.
fizetnek vagy lelkesedes visz?
Ennek a támogatásnak az volt a baja, hogy kicsi volt a keretösszeg, és annak is a falét felét a taxisok kapták meg, és 2.5millióval már most elavultan kicsi akkus autókat támogattak csak.
Ezzel együtt mivel kurva nagy volt a támogatás összege 24 óra alatt fogyott el a keret, szóval kár azon rinyálni hogy az átlag magyar 20 éves autóval jár, mert hatalmas volt rá így is az érdeklődés.
Korábbi 1.5 millós támogatást hagytam volna meg, és a nagy akkus autókra is. Így is elfogyott volna csak nem 1 nap hanem 3 nap alatt, de több és jobb autók kerültek volna be az országba. A taxisoknak meg lófasz a seggükbe, nem a kocsi árának a felét kifizetni, mert ők 55%-ot kaptak a kocsi árából, és rendes nagy akkus autókra is. Persze biztos le volt vajazva haver cégének, szóval átlag taxis ebből kevés részesülhetett. De nekik sem adtam volna külön támogatást, érjék be az 1.5millióval, úgy is van rá egy rakás kedvezmény a cégeknek.
Te ugattad ezt itt ma, bár nem igazán figyelem, csak feltűnt. Lehet hogy nem te voltál épp.
Hallgassuk inkabb a te propagandadat.
Hogy most szar.
Erteeeeeem.
Lényeg hogy szar volt AKKOR. Ne térjen el senki a propagandától
Azt is csinálják. Igazából ahogy mondod mindent elkezdenek ha elég nagy beruházás, és lehet belőle sokat nyúlni.
De amúgy az indexesek mindent képesek negatív narrációval elmagyarázni szóval szerintem ezt ne erőltessük
Ininek írtam, ő meg érteni fogja
Akkor en kocsit vettem,hitelre.
Na bumm.
Elmondta már, házat vett. Olyan szar volt nekünk, hogy még 240-245-öt is elkértek egy baszott ajróért. Nyilván az ájemef hitelezte ezt is a nagyfejűek szerint.
Igen. Direkt. Fel se tűnt, hogy mindenütt díszburkolat van, látványközpont, élményfürdő... csupa hiábavaló faxságok... Szted a nyugat érdeke egy versenyképes Magyarország? Hogy aztán itt is jó béreket kelljen fizetni a nyugati cégeknél a munkásoknak, meg a szakképzett magyarok ne dolgozzanak kint féláron?
Komolyan, néha én is azt hiszem, direkt csinálod a hülyeséget

ja, ménem gyurcsány alatt vettél új autót?
Addigra pont össze is omlik a kinti szociális háló a sok migránstól Szóval öcsédet jól megszívatják, miként az összes kint valóban dolgozó külföldit
Fiatal riporter kérdi az öreg tiszai embert:
- Bátyám, oszt' hogy megy a sora?
- Nekem? Pihengetek, halászgatok, jut mindig az asztalra, a többit eladom piacon...
- Hát de ez így nem hatékony! Lépni kell a korral! Vegyen még 3 csónakot, vegyen fel embereket, és mindjárt több lesz a hal! Érdemes lenne egy saját raktárat és üzletet is működtetni, mert akkor még az az árrés is megmarad! Idővel annyira fel lehetne fejleszteni a céget, hogy magának már dolgoznia se kéne!
- Ne dolgozzak? Akkor mit csináljak egész nap?
- Pihengethetne, halászgathatna...
Tenyleg buborekvikagban elsz,felrertette,az ellenzek veszvillogozott,beadta,atment az osszes eu hivatalon,felepitettek,az eu kifizette.
Szerinted az egesz eu inkompetens hulyek gyulekezete?
Senkinek nem jutott eszebe nem kifizetni?
Ez mind lezart felepitett ügy.
nem vetted még észre hogy az eu szinte mindig csak olyan projektekre ad pénzt amivel kb szart se tudunk kezdeni? semmi gazdaság élénkítés csak a sok "szar"
pl nálunk lett 3km eu út a pusztában de a település utcáit nem lehetett belőle karbantartani
lehetne sorolni a sok faszságot de lusta vagyok gondolkodni ebben a témában mert értelmetlen
pl az eu nem ad pénzt arra hogy csinálj egy sajtgyárat mert akkor a németektől a sok szar sajtot nem vesszük meg stbstb
Tehát az EU direkt stadionépítésre adott félezer milliárd forintot csak azért, hogy rajtunk röhöghessenek? Nemá, ezt még talán Te sem gondolhatod komolyan.

Ők infrastruktúra-fejlesztésre adták azt a pénzt, csak a Viktorunk félreértette: ő úgy látta, hogy Magyarországon a futball infrastruktúrája szenvedi a legnagyobb hiányosságokat.