Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na szóval jó itt a buli,csak sok a köcsög.
Jut fejembe, a 620ie megvan még?
Jó a ritmus a dallama is egész jó kis punk zene!
http://youtu.be/cmKTk1GbIVk

hogy böffentsek valamit
Az bakker. Van itt gazdagon duplareges idióta is!
Amolyan flúgos csapat, akik mindenhez is értenek!
Ez egy ilyen hely.
Jó a szó tesó

Buzik itt mind
Csak a magad nevében. Mert akkor tudod:
Többnyire beteg állatok vagyunk - ha nem azok volnánk, akkor mit keresnénk itt?!
Nagyon sokat visszaolvastam és felvettem privátban pár emberrel a kapcsolatot. Érdekes kis csapat vagytok ti
Sziasztok
Ami tényleg minőségi bor az legalább 14-15 %
Itt a fos borok lelőhelyén is aki magának csinálta és nem alkesz volt az is ilyen 22es környéki mustból készítette az ivós borát
Ami kb 14 alkohol
Mikor keresed a parkolóhelyet és az egyik sorból meglátod hogy a másik sorba van egy hely,akkor ugrik ki az utas és szalad oda helyet foglalni,mert mire autóval átvergődik a másik sorba az több idő és addigra elfoglalják.
De mivel ment oda, gyalog?
Nem,foglalja a parkolóhelyet a hozzátartozónak.Így már én is jártam.Oda állt a kretén,a szitu ugyanez.Mondta hogy keressek másik helyet mert ez már az ő parkolójuk.Kérdeztem és hol az autó,mert hogy ez parkoló nem váróterem.Mondtam neki hogy nekem mindegy mert ráérek(az asszonyért mentem és 20 perccel előbb),gondoltam addig sem unatkozok.Bementem amíg tudtam és vártam,kb két perc és jött is az autó.Kicsit még ment a beszélgetés aztán elmentek.
12. De ha ez érdekel, akkor ez nem a te borod
Valami igazi balfasz.
Ez már megint a CLAM volt?
nem ez a lényeg volt francia űberfasza bor is aztán 10.5-ös volt mint az itteni homoki "műtrágyásnak"
Sokat veszel sok lesz.
nem írja sehol az alkohol mennyiséget......
Közérdekű Közlemény
Húzzatok a Lidibe vörösbort venni! Spanyol akciós hét van, 900-1200 áron olyan minőség van, amit itthoniban dupla ennyiért se kapsz meg. Pártolom a magyar terméket, de azért néha kell kivételt tenni!
https://www.ujsagomat.hu/lidl/...
ez most ilyen teszt üzem, havernak kellett bejelentett ember nekem meg kellett némi tb
egyenlőre az a terv hogy minimálbér + mozgóbér, de pontosan nem tudom könyvelő intézi
én csak annyit tudok hogy néha kapok egy kis zsetont és nem kell fosni hogy a nav seggbekúr
eredeti terv az volt hogy egy hetes gép telepítések de az nem jött össze most csak ilyen kis karbantartási feladatok vannak