Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

PP anyaghoz mi a lófasz tapadhat ami kicsit rugalmas marad ?! Rugalmas alatt arra gondolok hogy nem pillanatragasztó keménység.
Jó lett pont belecuppant a helyére, alá meg betettem a gyári emelőszettet.
Nem, kizárt, hogy BÁRMIRE is jó lenne.
motorral volt több is de én nem vagyok puha pöcs megcsinálom bárhol
Akkor ha jó minden, de nagyot lehet szívni ezzel, egr-től kezdve egy halom érzékelő adhat fals jelet meg ilyenek.
Én használtam spray-t és szögnél még jó.
Egy elég a magam megnyugtatására... ... a defektjavító trutyikban meg nem bízok (sose próbáltam).
Ja igen: anno az első Trabantommal 5 évig nem volt defektem (pedig elég vacakok voltak a gumik akkoriban), aztán egy vasárnap délután kettőt gyűjtöttem be. Először még volt pótkerék, de a második belsőjét már ragasztanom kellett - szerencsére volt mivel. Utána megint sok év bármilyen defekt nélkül.
jó,de akkor miért nem viszel két pótkereket vagy 3at4et?mert hát honnan tudod hogy hány defektet kapsz?
Mi meg 6 éve mindkét kis 125-össel egyetlen napon kaptunk defektet Gyimesbükk mellett - szerencsére 20 km-en belül találtunk gumist, addig meg kitartott a pár km-enként kis kompresszorral bele pumpált levegő (nekem lassú defektem volt, Laci barátomnak meg egy bazi nagy facsavart sikerült begyűjtenie). Kocsival egyelőre odaát még nem volt defektem.
10 év járunk ki erdélybe kocsival is sosem volt defekt senkinek se
pedig néha olyan utakon mentünk hogy a kocsi elől félre kellett görgetni a nagyobb köveket
az tény hogy szálszakadt minden erdélybe járós gumim de az azért van mert értelmetlen a kátyúknál fékezni annyi van
itthon az elmúlt 5 évben kettő is volt mindkettőbe tettem kukacot és azóta is avval járok
múlt évben még láttam egy csomó gumist bár nem tudom mennyi van nyitva mert későn mentünk
10-20 éve valóban minden kis falu minden végén találtál egyet-kettőt. Ma már ez sajnos nem igaz (háromnegyedük rég bezárt), és egy oldalfal-sérüléssel, sérült felnivel úgysem tudnának mit kezdeni. Jobb a teljes értékű pótkerék szerintem - ha már ott a helye a kocsiban.
erdély? annyi gumis mint ami ott van a világon nincs
szerintem 50km alatt van 10
Nyugi, ne húzd fel magad. Csak egy lobotómia, és egész használható lesz a csaj.
Halló, hülye k...va,

lehetsz miniszterelnök, kezd 20 évesen vagy inkább előbb a politikai életet, 365 napból 365 napon át mindig csinálj valamit, amivel a központban lehetsz a PÁRTODBAN amit csináltál és működtetsz és HAJTASZ érte, találd meg azt a 50-100 embert aki még nálad is jobban hajt de mondjuk minimum annyira mit te a felvázolt módon, és olyan 40-50 évesen ha jó a programod, és két évtized után amikor az ország politikájában már fel tudsz mutatni olyan jelentőset, akkor talán téged választanak.
Jó momentumos k..vaként kár azt kívánni, hogy majd a választást megnyerő akármelyik párt egy nevenincs senkire rámutat, (esetleg mert leszopkodod) és felkér arra, hogy te legyél a miniszterelnök. Azért nem írom, hogy miniszterelnök-asszony, mert ahhoz először kéne találnod egy nálad is nagyobb hülyét, de állibsiként erre legfeljebb egy másik nőneművel van lehetőséged. Esetleg egy átoperáltal.
Gondolod, ha a cigánynak erőlteted az alapjövedelmet, majd úgy te is alapminiszerelnöki pozíciót kapsz?
Annak a kocsinak olyan csekély a hasmagassága, hogy bele sem merek gondolni hogy minden kátyúnál leverne az alja a picurka mankókerékkel.
Amúgy miért érdekes az alapjárat? Utoljára a karburátoros gépeken volt érdekes, itt számítógép állítja a megfelelőre.
Ne mond hogy Tigrán sincs
Miért,Erdélyben nincs gumis?
A Ceed-hez az volt - nagyon utáltam volna, ha azzal kellett volna mondjuk hazajönni Erdélyből... ...bár a "rendes" pótkerék sem az igazi, mióta forgásirányosak lettek a gumik. A Clio-hoz kapott teljes méretű pótkeréken valami spéci, nem forgásirányos minta van, meg egy címke, hogy legfeljebb 110 km/h-s sebességgel lehet használni.
Szereztél volna mankó kereket egy tálca sör befért volna pluszba
Tájger gyári pótkerék ma bedobjuk helyére az emelő szettel.
Ezen minden foshatár alapból így semmi nem számít.